Hamam Otu Yağı (kıllar için)

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve MesutG tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Evet Arkadaslar piyasada böyle bir ürüne denk geldim. Kullanan var mı sonuc ne merak ediyorum.. Göğsümde 2 3 tüy vardı bi agda yapalım dedik orman oldu :( kafa_
    Hürrem Hamam Otunun Özellikleri;
    Tüyleri kökten yok eder.
    Tüylerin kalınlaşmasına ve tekrar çıkmasına engel olur.
    Özellikle tüy köklerinde oldukça etkili bir formüldür.
    Vücuttaki kılları kırarak değil kökünden alır.
    Uzun süren bir rahatlık sağlar.
    Cildi tahriş etmediği gibi içeriğinde doğal özler sayesinde cildi besler ve korur.
    Alerji riski yoktur.

İÇERİGİ : 1 şişe Ürün miktarı 20 ml'dir. İçeriğinde: Hamam otu yağı, Aqua, Gliserin ve Mono Propilen Glikol yer almaktadır.
    Kullanımı: Vücudunuzda tüylü olan bölge bilinen geleneksel yöntemlerle (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra hamam otu yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür.
    Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gece yatmadan önce yapılır.
    Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayınız.
    Not: Unutmayın yağ, tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemin etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlem yeniden tekrarlanır.

Fiyatı 20 25 tl arası degişiyor arkadaslar. ürünün sahteside piyasada kol geziyormus. bu ürün hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Kullandıgınız alternatif ürünler varsa yazarsanız cok iyi olur dumbelllls

Ekli Dosyalar:

• asfasf.jpg
      asfasf.jpg
      Dosya Boyutu:
      19 KB
      Görüntüleme:
      464
  2. Warprow

Warprow Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    evet kullanıp etkisini görenler yazarsa çok makbule geçer :)

3. brhmcr

brhmcr Guest

4. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Ben sürekli hamam otu kullanıyorum (5 aydır).. Göğüs , karın ve koltuk altı bölgelerine uyguluyorum , oldukça pratik ve temiz bir iş oluyor. Üstüne üstelik alım sonrası alerji , kaşınma vs.. gibi yan etki durumlarına hiç uğramadım..Marka olarak küçük kutulardakinden daha çok gri kahve paketi şeklinde satılanlardan alın derim daha etkili sonuç alırsınız.. Su ile karıştırıp çimento harcı kıvamına getirip 5 dakika dinlendiriniz , ardından göğüs ve karın bölgesine bolca sürünüz , sürme işleminden sonra 10 dakika bekleyiniz ve sonra su ile elinizle ovalayarak vücuttan atınız.. Oldukça etkili öneririm , merak eden arkadaşlara..

daimon1 bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Yalnız konu Hamam Otu Yağı üzerine.

6. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Kesin çözüm kökten yok ediyor falan diyorlar doğru mu bu? Tüy dökücüler ile arasında ne fark var tüyleri sertleştiriyo mu 10 dakika bekleyip yıkadıktan sonra tüy kökleri duruyor mu?

7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    6 senas kutu başına öneriliyor. bu seansları tatamlayıp memnun kalanlar veya kalmayanlar fikirlerini paylaşırsa ona göre kullanıp kullanmamayı denicem.

8. MuminG

MuminG Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yararı var abim kullandı 1-2 kere ağdayla alıp sürdü 2-3 kere bidahada hiç çıkmadı yani görmedim kaç aydır hiçbişey yok baby body oldu :) hala da öyle 3.5 ay oldu.

ksk_advb bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş