Halter ile çalışma 1 aylık ve Bir iki soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cBk tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cBk

cBk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar soguk daha yeni

bunlar sıcak olanlar 2 hafta oncesi

16 yaşınadayım vg sporuna merak saldım ama zamandan dolayı salona gidemiyorum evimde 20 kg lik bir halter war yakında dumbell almayı dusunuyorum agır kaldırmaya alışığım işte calıstıgımdan dolayı 66 kiloyum dumbell in teki kac kg olmalıdır 2 tane alıcam

göğüs kasları hiç yok gibime geliyo benc press sadece yeterli olacakmıdır yanında snavla birlikte

birde ben ücgen vucud istemiyorum istemiyorum derken bel ip ince sırt cok geniş olmucak oraları tabiki calısacagım ama orantılı olarak belli bir sewiyeye gelip formumu korumak istiyorum buna gore program veya beslenme programı önerebilirseniz cok sevinirim

bu arada ölcü olarak kollar 30 cm soğuk gerisini ölçemedim tşkrler

2. apollo1315

apollo1315 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    halter derken ?

3. cBk

cBk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun bar 2 tarafta agırlık olanlardan

4. Herkules

Herkules Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Stockholm
    Dumbellerin kac kilo olmasini en iyi sen karar verebilirsin. Bence dumbell satan bir magazayi git ve uygun gördugun bir agirlik sec.Bench press gögus kaslari icin en ideal egzersizlerden biri. Ama bunin icin bir Bench Press masasi,agirliklar vb seyler gereklidir,yani biraz masraf. Evde baya bir yer kaplar onun icin evde Bench pressi pek tavsiye etmem. Gögus kismini dumbellrle gelistirebilirsin. Allta gönderdigim linkte gögus icin evde yapabilecegin bir kac faydali egzersizi gösteriyor
    http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/pectorals/

5. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlık takılan dumbell alırsan daha iyi olur....Pahalı dersen kardeşim önce 5 kg iki dumbel al tam nizami olarak 3*15-20 yap sonra 7.5kg al 3*15 yap belli bir zaman sonra 10kg al 3*12 yap masraflı gibi gelmiş olabilir ancak hareketleri tam muntazam yapana kadar zaten belli bir süre geçer....Bench press için evde puff varsa kullanabilirsin....Zaten sonra salona gitmek isteyebilirsin.....Ama dediğim gibi sitelerden bir araştır istanbuldaysan sirkeciden bak yandan ağarlık takmalı alırsan uzun vadede daha faydalı olur iyi çalışmalar....

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz..
    Konunuz kilitlenmiştir..

tüm sorularınızın cevabı forumda mevcut..lütfen arama yaparak başlayınız..

Ayrıca resim ekleme kurallarına uygun resim ve bilgiler eklenmemiştir..Lütfen resim ekleme kurallarını ve forum kurallarını okuyunuz..

Anlayışınız için teşekkürler
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş