halsizlik problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Y4RGIC tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Y4RGIC

Y4RGIC Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    iyi günler ben 16 yaşındayım bi dövüş sporuna giideceğim fakat öğlen eve gelince öyle bir halsizlik oluyorki anlatamam direk uyuya kalıyorum pc başında felan kilo dan olabilirmi boy 1.90 kilo 105 ama hep göbek göğüs felan sallanıyor ne yapmalıyım

2. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kardeşim antrenmandan 20-30 dk önce 1 bardak su 150 ml kadar içine 1 yemek kaşığı normal oranda türk kahvesi at sonra orta boy yarım portakal sık sıçak suyun içine tabi sonra bunu iç meydeki şeker ve kahve sana nox etkisi verir hem daha iyi antrenman yaparsın hemde uykun açılır ama akşam 7 den sonra yapma bunu sakın uyuyamazsın :)

3. Knicli

Knicli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Multivitamin al pharmaton u öneririm.
    Bundan 1 ay önce bende 1.90 boy ve 105 kiloydum, 1 ay önce bb a başladım şuan 92 kiloyum. Bir ay once balik yagi almaya basladim, bu ay pharmaton almaya basladim. Suan yag oranim yuzde 25. Yuzde 20 altina indiginde suplementlere baslamayi düşünüyorum. Sanada onerim siki bir cardio egzersizi.

4. efekrotos

efekrotos Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Eve gelince oncelikle 1 bardak kaynar suyun icine 1 yemek kasigi kahve dok. Biraz sogusun bekle sonra direk dik kafaya. Sonra ardindan yarim portakal ye. Ama hergun onermem arkadasin dedigi gibi vitamin de kullan. Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş