halsizliğim geçmiyor?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve hasim301 tarafından 3 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    ben ygsye hazırlanıyorum haftada 4gun dershane var,cumartesi,pzar,pazarteside yüzmeye gidiyorum ,diyette yapıyorum spordan sonra eve gelince çok yorgun oluyorum ders çalışacak hal kalmıyor 13-14kg vermem lazım polislik istiyorum,bu arada 1hafta oldu başlıyalı canımı sıkıyor bu durum

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Vücudunu çok fazla stres altında bırakmışsın anlaşılan, özellikle spordan sonra aşırı halsizlik varsa, eklem ve kemiklerinde ağrılar oluyorsa çok fazla spor yapıyorsundur. Diyet de yaptığını söylemişsin, nasıl bir diyet olduğundan bahsetmemişsin ama yeterli bir beslenme programın yoksa buda halsizliğin sebebi olabilir. Diyebileceğim çok fazla zorlama, 13-14kg hemen verilebilecek bir rakam değil, zamana yayman daha sağlıklı olur. 2 ayda 14kg vermek ile 6 ayda 14kg vermek arasında çok büyük fark vardır.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    vucuduna çok yüklenme
    bir gün çalıştıysan en az bir gün dinlen

spor yapmadan önce spor yapmanın sağlığına zararı varmı yokmu bir sağlık kuruluşundan bilgi al
    stres yapma pisikolojik olarak stres kendini yorgun hissetmeni sağlar
    uyku düzenin güzel olsun
    beslenmen eksik olmasın

4. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    protein ağırlıklı diyet yapıyorum nisanın ortasından hazirana kadar istediğim kiloya düşmüştüm 4ay içinde verdiğim kiloyu geri aldım yemem sonucu,

Sayfayı Paylaş