HALOTESTIN

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Coleman tarafından 29 Aralık 2004 başlatılmıştır.

1. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    Etkin madde: Fluoxymesteron

Üretici firmalar:
    Android-F 10mg Tab.;
    Halotestin 2mg Tab.;
    Halotestin 5mg Tab.;

GENEL BİLGİ
    Halotestin androjen özeliği olan, aynı zamanda çok az anabolizan etkisi olan bir sterpidtir. Etkin maddesi Fluoksimesteron metiltestostesteron'un bir türevidir ve oral aluur. Özelliğinden dolayı kas geliştirmeden daha çok güç yapısını oluşturmada kullanılır. Belli bir ağırlık sınıfında kalmak isteyen 'Powerlifter'ler ve halterciler ile ilgilendikleri için genelde Halotestin kullanılır. Vücut geliştirmede bu ilaç hemen hemen sadece yarışma hazırlıklarında kullanılır. Etkin madde güçlü androjen olduğu için atletlere yüksek bir androjen düzeyine ulaşmalan ve östrojen yoğunluğunu az tutmada yardımcı olur. Vücut yağı az olan kişilerde daha iyi bir kas sertliği ve keskinliği sağlanır.

DOZAJ
    Kas hacmi fazla büyümemesine rağmen, kas sıklığım düzelttiği için dolu bir görünüm sağlar. Bunun nedeni 20mg'a kadar olan günlük bir dozda su ve tuz tutumunun olmamasındandır. Diyet süresince, birçok kullanıcı daha agresif olduğu için sert ve yoğun bir antrenman yapılmasını sağlar. Bu da Powerlifter'ler, halterciler, futbol oyuncuları ve ö/ellikle boksörler arasında yaygın olmasının bir nedenidir. Genel günlük doz 20-30mg civarındadır. Vücut geliştiricilere ilk aşamada, 20mg/gün yeterlidir. Tablet sayılan genelde ikiye bölünür her biri sabah ve akşam bol sıvı ile yutulur. Tabletler 17 alfada alkile olduğu için etkisinin kaybolmaması için bu ilaç yemek öğünlerinde alınabilir.

YAN ETKİLERİ
    Halotestin zehirleyici etkisi yüksek olan bir steroidtir. Anapolan 50 ve Metil Testosteron'dan sonra en fazla yan etkisi olan bir ilaçtır. Halotestin'i bir defa denemek isteyenler, maksimum 4 hafta kullanmalı ve günlük 20 mg'dan fazla almamalıdır. İlaç karaciğer için büyük bir yüktür ve bu yüzden karaciğere büyük zararı vardır. Diğer sık rastlanan yan etkileri yağ bezelerinin fazla çalışmasından doğan akne, burun kanamalan, baş ağrısı, mide bağırsak sorunları ve azalan hormon üretimidir. Erkekler çabuk kızar ve agresif olurlar. Jinekomasti, kan basıncının yükselmesinden doğan ödeme normalde pek seyrek rastlanır ve ancak günde 30mg'den fazla alınırsa ortaya çıkar. Şiddetli erkekleşme belirtileri ortaya çıkabileceğinden bayanlar Halotestinden kaçınmalıdır.

KARABORSA FİYATI
    Edinilen tecrübeye göre Halotestin Alman kara borsasında pek az bulunuyor. 10 tabletlik l bant Fransız eczanelerinde yaklaşık 13 Euro'dur. Türkiye karaborsasında Upjohn A.B.D. ürünü bir kutusunda lOmg'lık 50 tablet vardır ve 150 Euro civarındadır. 5mg 10'luk kumlardaki Halotestin 25-40 Euro arasındadır. Sahtesi şu ana kadar bulunmamıştır.

2. Guest

Guest Guest

Halotestin maddesi su an dünyada üretimi yoktur.

Böyle replikalar cikiyor ama bunlari kullanan sporcular daha önce aldigi halotestin tabletleriyle ayni sekilde etkiyi göremediler.
    Onun icin hala dünya piyasasinda halotestinin orjinal sekliyle olmadigi ortadadir.

Upjonh firmasi 6-7 sene önce amerikada ve 4-5 sene öncede taylandda üretimi kesmisti.

3. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

YUNANİSTAN DA VAR BEN ALDIM: ECZANEDEN

4. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bende yunanistana gideceğim. Oradan Norma Hellas Nandrolone Decanoate alsam, buraya nasıl sokarım? Bana gümrükte hop kardeşim bunlar ne demezler mi?

5. Guest

Guest Guest

Wolverine;

Kardes su an firmalar yarista ve üretim yapma cabasinda. Halotestin maddesinin ham üretimi amerikadir ve hic kimseye patentini vermedi.
    Senin eline halotestin gectiyse bu mutlaka sahtedir yada karisimli degisik ilacdir.
    Inanmiyorsan analiz ettirebilirsin.

6. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    ben bu ilacı duydum gördüm ama hiç kullanmadım kulanan arkadaşım felanda olmadı hiç bir bilgim yokkkkkk :D

7. Guest

Guest Guest

Inanin bana eger su an halotestin piyasaya gelsin bak spor camiasi yine ayaklanmaya basliyor. Kim üretirse herhalde paranin gözüne o vurur diye düsünüyorum. :)

8. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

zaten üreten firmalar patentle tada lisans la üretmiyor .underground lablerde üretiliyor . eczanede satılmıyor el altından satılıyor

9. Guest

Guest Guest

yalniz sorun burda iste. Özel firma haricinde diger Lab lardaki üreticiler bunun ham maddesini tam olarak bilmiyorlar. Degisik mollerle calismalar yapiyorlar ve aynisini üretiyorlar ama orjinal halotestin gibi tesir etmiyor. Piyasada elime de cok generic halotestinler gecti.- adamlar hatta bir tableti 10mg yapmislar. Daha önce 20mg orjinal halotestinle büyük basari kazanan sporcu bu sefer aldigi 30mg ile düzgün bir basari kazanamadi. Ki halotestin yaklasik 25 kilo gibi kuvvet artisi saglayabiliyor brench press de. Eger sporcu 10kilo ancak artirabildiyse o zaman bu madde orjinal degildir. Ve bu bir tane örnek degil. Kullanan oldukca cok kisi oldu.

10. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    enteresammmm :D

11. Guest

Guest Guest

Bugün aldigim yeni bir bilgi;

IP firmasi( IP CZ degil) Halotestin cikariyor 5mg. Yukardada dedimigz gibi ayni etkiyi saglarmi onu bilemiyorum.

Halotestin maddesni yapacak olan firmalar en azindan 20 bin dolardan fazla parayi gözden cikarip ham maddeyi bilmesi gerekiyormus. Bunu da uzman birisi tarafindan aldim haberi. Su an amerika üretimi tamamen durdugi icin amerikada gizli üreticilerin olabilecegini yada amerikan firmasinin diger kapali firmalara satacagi haberleri ortalikda yayginlasti.

Biraz bekleyelim bakalim neler olacak.

12. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    güzel bilgi panzehir sağol :)

13. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

14. kubys81

kubys81 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    bence bu halotestin olayı fazla abartılmıs.birkere su anda halatestinin formulude hammadesinde bilniyor sakır sakırda kulanıyor .kulananlarda etki bakımından memnunlar.cin bunlarin hepsini yapıyor ve bu hammadeler avrupada depolanıp piyasaya giriyor.bazılari dicek cinliler sahte diyede bence alakası yok .tayvan cin bunlar artık ulke olarak yasal lisansla denetim altında cok genis imkanlarla hammade uretimi yapıyolar ole formulude devlet sırı gibi falan saklanmıyor.isin bu kısmı abartma.hammde avrupaya giriyor ve avrupada islenip kutulanıp satılıyor.su var halotestin cok sert androjen ama aldıgın rıskıle kazandıgın gelisme degerlendirilecek olursa bence hikaye.onun yerine metrilbolone yada milborone ondan kat kat daha iyi gelisme dehset ama su var bu saydıgım madeler testesteronun 100 misli daha androjenik maddeler ona gore :):):) :D

15. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konu eskiymis. Yazildigi zamanlarda anlatilanlar dogru. Simdi halotestin yine dagildi piyasaya genericler cok. Yalniz benimde dikkatimi su cekiyor. Eski halotestin gibi etki etmiyor. Bak bu neye benzedi biliyormusunuz? 1960-70 lilerin dianabol tabletleri simdiki dianabollere göre daha iyi etki ediyordu ve az zarar gösteriyordu. Sonra piyasadan kalkan dianabol avrupaya sicradi tekrar üretilmeye baslandi ama eskisi gibi olmadigini o yillardan bugüne kalan bütün sporcular söyler. Halotestinde böyle oldu gibi. öylede böylede etki ediyor ama.

16. kubys81

kubys81 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    e dogrudur haklısın .bunu cok sebepleri var ya gramajından uretime kadar.birde artık ilac firmalari bu ilaclarin hammadeleriyle ugrasmıyor genelde hammade ana kaynagi cin tayvan ve vu tip lisansli uretim yapan ulkerlerden geliyor sanılanın tam tersine ureticiler bazen eksik gramaj yerine over doz yani 20 30 mg gibi fazla dozlu yapmasına ragmen ilac eskiler gibi etki etmiyor ve yan etki daha fazla oluyor bunda tabi o buyuk firmaların buyuk disiplin ve izin itanayla olan saglam uretimleri olmamsının payı cok ama asya ulkelerinde de bazen sakandalar patlasa bila sanıldıgı gibi huraaa sahte ilac yapmıyolar sadece kulanılan makineler reaktorler faalan yani uretim kalitesi yoksa bu ilaclarin hammadesi cok ucuz yani adam gibi yapanın sahtesini yapmasina gerek yok 10 dolarlık nandrolonla 6000 sise 200mg deca yapabilirsin ve undergroundcuysan bunlari 30-dolara satabilirsin resimi firmaysan 50-60-70 bin dolara satabilirsin yani kar dehset.ama suda var bırak 50 leri 60 lari 10 sene onceki anapolonla simdiki arasında bile fark var :D :D :D

17. kubys81

kubys81 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    10 dolar derken 10 bin yani :D

Sayfayı Paylaş