Halat Çıkmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cmbz tarafından 27 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. cmbz

cmbz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Halat çıkmak ne kadar etkilidir .? Amcam eski güreşçilerden halat çık hergün , squat , ve göğüs yaparsan toparlarsın falan dedi ? Salona gitcek para kalmadı , dumbellerim var bide monster mass aldım kullanan varsa etkilerini söyleyebilirmi ?

2. pc-se7en

pc-se7en Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Hatay
    Bende güreşçiyim bizede sürekli halat çıkarıyorlar hiç vg yapmamış (aletle) ama güçlü fiziğe sahip olanlar var halat sayesinde diyorlar

3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    tutuş gücü biceps sırt çalışır genel olarak ama tüm vucud etkileniyo hareketten çok iyi

wrestler bunu beğendi.
  4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bilek güreşi içinde çok faydalı ben bilek güreşi yapıyorum haftada bir tırmanıyorum :)

5. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Onun disinda ipe eldivensiz tirmanmani onermem elini ciddi kesebiliyor ipler pek nadirde olsa...

6. sqols

sqols Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Doha
    bu halata tirmanma eminim ki tum kaslara etki edip guclendirir ve komple vucuda cok iyi kuvvet kazandirir, ama olaya body building yani tum kaslarin belirli hareketlerle ve belirli bir program icinde calistirilip hacim kazanmasi mantigina ne kadar uyar bilemem, uzun vadede fit bir vucut saglar her turlu sonucta zor ve agir bi hareket

7. uqrylmz

uqrylmz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    İmkanım olsa balkondan aşağı ip sarkıtıp günlük eve giriş-çıkışlarımı bu sayede gerçekleştireceğim olaydır. Zamanında güreş yaparkan antrenmanlarda 5-6 set yaptığımız harekettir. Özel antrenman dönemlerinde 18 set inip çıktığım, bütün vücuda etkisi olan ve özellikle ayaklarınızı ipe bağlamadan çıkarsanız maksimum etkiyi alacağınız egzersizdir. Muazzam

Bu resimde o günlerden kalma, hey yavrum hey :)
    12ew.JPG

Emir DMRCN bunu beğendi.
  8. Emir DMRCN

Emir DMRCN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Bende güreş yapıyorum hocamız halat olmazsa olmazisinizdir diyor karın omuz kol kaşınma faydaliymis haftada en az 3 set halat çıkartıyor hocamız ;) body building için öneriyorum

9. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Cidden bir ar denemeyi dusunuyorum :D ev 3. Katta :D çok zevkli olur gibi geliyo :D

Sayfayı Paylaş