Hala istediğim görünüme ulaşamadım :( psikolojim bozuldu artık .s

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve fatiko15 tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar.19 yaşımdayım.Aralıklarla 3 ay,5 ay,4 ay gibi sürelerle yaklaşık 1 yıldır gym e gidiyorum.Hayatımdaki en mutlu olduğum an o an.Spordan çıkarken tişortu dolduran bir kol ve o şekilde dışarıda olmak en sevdiğim an.Bunu yapan bilir.Ama normal şartlarda tişortu dolduran,fazla abartılı olmayan bir görünüm istiyorum.Çağatay ulusoy gibi mesela.Ama hala hacim sağlayamadım.Whey protein ve creatin kullanıyorum.Gainer alsam mı karar veremedim çunku yurtta kaldıgım için çok beslenemiyorum.Biraz gaza gelmeye ihtiyacım var.73 kiloyum kol ölçüm 36

2. graulfe

graulfe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    gaza gelmeye değil, çalışmaya ihtiyacın olabilir. disiplin çok önemliymiş onu öğrendim bu siteden. yurtta kalman inan ki mazeret değil. büyük yoksunluklar içinde çok iyi işler başarabilirsin. gaz istiyosan, işte gaz imkansızlıklarındır.

3. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Çok büyük birşey de gerekmiyor.Diyorum ya kolum tişortu doldursun yeterli.10 liraya tişort alsam bile güzel dursun üstümde.Kol ölçüm 36

4. graulfe

graulfe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    içerik sağlam bu sitede,. araştırabilirsin. ayrıca yaptığın şey çok onurlu bi hareket; görünümüne müdahale edebilme cüretine sahipsin. bu güzel. çok fazla bilinçli adam var,. onlarla arkadaş ol. referansın istediğin şeye sahip olan insanlar olsun,. yapabilirsin.

5. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkurler

6. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Zamanla olacaktır.Beslenmeye özen göster.Günlük kilonun 2-2.5 katı kadar protein alımı yap ve bu alımı etten yapmaya çalış.Kol hareketlerine özen göster.Uyku düzeni sağla.

7. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Karbonhidrat ?

8. graulfe

graulfe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    karbonhidrat, güzel bi şey. ama gerekli olduğunu düşünmüyorum; tabii şeker krizine girmediysen.

9. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Gainer almalımıyım ? 73 kilo.kol 36

10. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Onları zaten günlük besinlerinden alacaksın.Alabildiğin kadar az yağ ve az kalori orta düzeyde karbonhidrat ve fazlaca protein almaya çalış.En az 8 saat uyu ve gece karanlıkta uyu.Gece 11-12 olduğu zaman yat ve tamamen karanlık olsun yattığın ortam.Çünkü karanlıkta beyin DMT salgılar.Bu hormon kas,kemik vb. gelişimde en önemli hormonlardan birisidir.Bu hormon epifiz bezinden salgılanır ve epifiz bezinin algıları çok hassastır.En ufak bir ışıkta salgılama miktarını düşürür.Bu yüzden doktorlar hep karanlıkta uyuyun der. Kol çalışırken örneğin dumbell ı tam kaldırma.% 75 kaldır %95 indir. Kaldırırken kasları sık,bu kasların hareketi algılamasını kolaylaştıracaktır. Ve en önemlisi sabır.Sabret. Sen bu dediklerimi uygula kısa sürede istediğin hacmi kazanırsın.

11. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Allah razı olsun.Omuzum ve kolum vüdumma oranla düşük.Özellikle omuzum.Programda onlara ağırlık versem nasıl olur ?

12. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Bacak ve bir kaç kas haricinde omuz,sırt,kol,kanat,göğüs vs. çalışırken zaten kolda çalışılmış oluyor.Ayrıca bu diğer kaslar içine geçerli mesela omuz çalışırken dumbell yukarı doğru kaldırdığımızda omuz,kol,kanat,göğüs etki ediyor bu yüzden her kası çalışmak daha etkili olur.

13. graulfe

graulfe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ölçülerin ne? ben 1 ocak itibariyle spora başlamak istiyorum. kilo: 80 boy: 185 omuz: 128 göğüs: 111 bel: 60. benim de sorunum belimin çok ince olması ve kemiklerimin kalın olması. iğrenç bi durum.

14. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bneim boyum 1.80. kilo 73. kol 36 bitek onu biliyorum

15. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    hala gelisim kaydedemediysen ya beslenmen kötü yada idmanlarin verimsiz... normalde yeni baslayan herkes ama herkes genetigi iyi yada kötü olsun farketmez ilk 6 ayda gelisim kaydeder...

Sayfayı Paylaş