Halı saha maçlarında siz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve M.JaıWhıte tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. M.JaıWhıte

M.JaıWhıte Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    trabzon
    Türk erkeğinin nerdeyse her kesiminin yaptığı tek bir spor vardır oda halı saha maçları. Yaşlı, genç, kilolu, zayıf herkesin alındığı ve 60-90 dk arası yapılan bu etkinlik hem stres atma hem spor eğlence ve paylaşım olur.

Sorum şu sizde halı saha maçı yaparmısınız yapıyorsanız mevkiniz nedir ve arkadaşlarınızın sizin oynadığınız konum ve oyun anlayışınız hakkındaki düşünceleri neler, tabi bodyci nin futboluda bir başka olur dimi.

Ben kendimi anlatacak olursam defansın göbeğinde dururum hiç açılmam devamlı en geride kalır atakları ben kurarım deli stoperlik (genelde birebir gelmeye korkuyorlar :) ) yaparım uzun top atarım futbolum çok iyi değil topa isabetli vuramam ama maç olacağı zaman çekişmelerde (kaptanların yaptığı adam alma çekişmesi) en çok istenen oyuncuyum, sıra sizde sizde kendinizi anlatın.

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda yazım şekline dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2012
  2. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben genelde forvet oynarım..günümdeysem çok gol atarım rakipleri perişan edebilirim..günümde değilsem hiç çekilmem çok sinirlenirim :D

3. IPMAN

IPMAN Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    2 haftada bır halısaha maclarımız olur mevkım orta saha fakat sahanın heryerındeyım dıyebılırım gol atmaktan cok attırmayı sevıyorum ara pas atarım hep zaten.. :)

4. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    orta sahayla defans arasında oynaırm defanstan aldgım topla gol once pasları atmayı severım ılerı kosularım surprız uzaktan goller atarım ılerı cıkan bak oyuncularının yerlerını kapatır defansa atılan toplarda kademeye gırerım macı kesın aldıysak sol ılerıye gecerım soldan ıcerı gecerek sut atarım :)

5. Money

Money Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar
    Yer:
    İstanbul
    Orta sağ-forvet oynarım hızlıyımdır :D

6. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    Sag bek gokhan gonul tarzi oynarim. Sahada adim atmadik yer birakmam, kardio sagolsun iyi kandisyon yaptigindan arkadaslar sapitir genelde:)

7. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Ben ön libero oynarım. Kardiyo antremanlarının yararını çok görüyorum. Durmaksızın 60 dk boyunca koşuyorum. Uzaktan iyi vururum :)

8. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    pepe...fazla söze gerek yok

Sayfayı Paylaş