Halı saha maçından önce antreman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve jimraynor tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    herkese merhaba şu anda saat 6.30 ve saat 10.30'da halı saha maçım var. Şu anda 2 tavuk dürümü ekmek ve pilavıyla beraber götürmüş bulunmaktayım. Bugün omuz-triceps-bacak antremanıma gidecektim haber yeni geldi.

2-3 haftadır da cardio yapmadığım için diyorum ki antremandan bacak olmadan omuz ve triceps çalışıp maça salondan geçeyim.

Saat: 9.30 gibi antremana başlasam omuz ve triceps yarım saatte biter. 10 gibi her antreman sonrası yaptığım gibi üzüm suyu + lor peyniri yiyip maça geçsem 10.15 gibi orda olur koşmaya başlarım. Duş almayı düşünmüyorum.

Sizce antreman için düşündüğüm saat, antreman biçimi, duş ve beslenme tercihim doğru mu?

2. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    body den sonra maç alan yapılmaz derler kasların dinlenmesi gerkir derler ama eylül - ekim ayı boyunca haftada 4 gün body e gittim her antremandan sonra da top oynadım bu top oynamak ne kadar zararlı oldu kaslarım için bilmiyorum ama hep hocalarım antremandan sonra başka spor olmaz dediler
    ama sen zaten bir kereye mahsus yapacaksın o yüzden birşey olmaz sanırım

Son düzenleme: 4 Şubat 2010
  3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Body antremanım 2 bölge ve yarım saat sürecek. Üzerine 1 saat maç cardio gibi olur diye düşünüyorum.

4. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    mis gibi olur bence.

5. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    valla hiç bir zaman cardio yapmadım ama yapanlarıda gördüğüm önce cardio yapıyorlar sonra body yapıyorlar ama bu forumdan okuduğum kadarıyla bodyden sonrada cardio yapanlar var ama ne kadar doğru yanlış o konuda fikrim yok birisi tam prof bir açıklama yaparsa bende öğrenmiş olurum

Sayfayı Paylaş