Haftalik çalişma programim nasil sizce?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AhmetONUR tarafından 17 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AhmetONUR

AhmetONUR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Biraz ağır gibi duruyor ama dikkatli bakıldığında mantıklı bir program bir gün çalışıp bir gün dinlenicek kaslar..
    50 Kg Dambıl Seti İle Çalışıcam Yavaş Yavaş Artacak Ağırlık

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADASLAR
    50 Kg Dambıl Seti İle Çalışıcam Yavaş Yavaş Artacak Ağırlık

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Ben bildiklerimi paylaşayım seninle yorumlamak sana kalsın. Birincisi haftada 7 gün çalışılmaz. Max 6 gün çalışır bir gün dinlenirsin ki 6 gün de profesyonellerin çalışmasıdır genellikle. Aynı gün 2 büyük kas grubu da çalışılmaz. Büyük kaslar bacak, göğüs, kanat, omuz. Küçük kaslar biceps, triceps, calf. Büyük kaslar haftada 2 kezden fazla çalışılmaz. Kaslar dinlendikçe gelişirler çalıştıkça değil. Örneğin göğüs kası yanlış bilmiyorsam max gelişim için 5 gün dinlendirilmelidir. Yani iki günde bir göğüs çalışamazsın. Bence sen yeni başlayanlar forumunun üst kısmındaki hazır başlıkları bi oku ona göre hareket et. Bu program yanlışlarla dolu benim kanımca.

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    cok yanlıs proğram streoidde kullansan ilerleyemezsin hafatnın 4 veya5 gunu calıs büyük kas ve kucuk kas olmak üzere 2 kas calsıtır

Sayfayı Paylaş