haftalık programım destekk lütfen...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hakan84 tarafından 19 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hakan84

hakan84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum...

kısa bir öz geçmiş yapayı;

arkadaslar öncelikle 1 seneden beri GYM yapmıyorum daha öncesinde ise 7 aylık bir çalışma dönemmim olmuştu ama ben çalışmadıgım bu 1 sene içeriisinde evde dumbelllarım ve şınav haraketleri ile kendimce form tuttum...2 hafta öncede tekrar vucüd geliştirme sporuna başladım.. vucüdumda üst bölgem iyi ama alt karın bölgemde azda olsa yaglanma var... yaş :27, Boy1.85, kilo: 83, vucüd ölçülerim yok yanlız pazumu ilk hafta ölçtürmüştüm 36,5 cm gelmişti.....şimdi esas konuya geliyorum...Haftada 4 gün çalışmak istiyorum ve kendime aşağıdaki gibi bir program hazırladım önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum lütfen...sağlıklı kalın :)

PAZARTESİ
    Gögüs : incline bench press, Dumbbell Chest Press, Flat Bench Dumbbell Flies

Sırt-Kanat :Lat Pull down, Lat Pull Front, Rowing Machine

Bİceps : STANDING BARBELL CURL,DUMBBELL CONCENTRATION CURL, Two ARM LOW PULLEY CURLS

Üst ve alt karın sonrasında bacak haraketleri...LEG EXTENSION ve HACK SQUAT

SALI
    Boyun-Omuz : DUMBELL SHRUG, BARBELL PRESS, Lateral Raise,
    BARBELL FRONT RAISE

Triceps : TRICEPS PUSH DOWN, STANDING BARBELL TRICEPS EXTENSION

Ön koL Bilek: WRIST CURL

Mide mekik hareketleri.

ÇARŞAMBA Dİnlenme

PERŞEMBE
    pazartesinin aynı programı yanlız üst gögüs yerine Bench Press

CUMA
    Salının aynı programı yanlız arka omuzu çalıstıran bir ek hareket daha ilave..

arkadaşlar yorumlarınızı ilavelerinizi yada eleştirilerinizi beklerim..saygılar.

Sayfayı Paylaş