haftada kac gün ve diger sorularım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nicelikeice tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nicelikeice

nicelikeice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar burda vücut geliştiricelirin cok güzel bir ortamı var sitede cok güzel, siteye katıldıgıma cok mutluyum beni bircok konuda aydınlattı.

ben yeni başlıyacagım ve birkac sorum var bana yardımcı olursanız sevinirim.

simdi benim amacım oyle profosyonel görüntü degil her tarafı kas şekilli görünmek istemiyorum. Amacım vücudumun hacim kazanması ve özellikle ön ve arka kollarımın büyük ve güçlü görünmesi artı geniş ve hacimli omuzlar. birde göbek olmaması.

- ben spor salonuna kayıt olucam , haftada 3 gün ve haftada sınırsız diye değşik tarifeler var. ben yeni başlayan biri olarak haftada kac gün gitmeliyim. beni şöyle, aydınlatırsanız cok iyi olur, ilk birkaç ay falan şukadar gün git sonraki aylar şukadar aya çıkar gibi aydınlatırsanız sevinirim.

- birde yeni başlayan biri olarak protein tozu veya diger supplementlerden kullanmalı mıyım ? gainer kullanmıyacam zaten ben kolay kilo alabilen birisiym metabolizmam yavaşmış sanırım buda şans benim için :p

zaten birsürü forum bölümünü inceledim beslenme bölümü, diger böllümler vs olsun. son olarakda size üstadlara sorularımı sorayım dedim. beni sordugum sorularda aydınlatırsanız sevinirim dostlarım. şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme: 20 Haziran 2010
  2. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    nicelikeice bunu beğendi.
  3. nicelikeice

nicelikeice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol dostum. Flexor hocanın bir sürü değerli yazıları var vallahi. Saolun yardımlar için.

Sayfayı Paylaş