haftada 6 gün antrenman fazlamı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve _SpinozA_ tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. _SpinozA_

_SpinozA_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar çalışma saatlerim sebebiyle spor salonuna yetişmem zor oluyor yaklaşık 40 dk. falan bir sürem oluyor bu süre günde 2 bölge çalıştırınca pek yetmiyor.
    sorum şu;
    her bölgeyi birgun çalıstırmayı düşünüyorum böylelilkle zamandan kazanmış olucam.Sizce bu kasların dinlenmesi açısından bir sorun yaratırmı?
    haftada 6 gün antrenman fazlamıdır?

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Kalan 1 günde salon kapalı değilmi :D :D şaka bir yana çok fazla vücudun harap olur en fazla haftada 4 gün tavsiye ediyorum sana pazartesi-çarşamba-cuma-cumartesi gibi

_SpinozA_ bunu beğendi.
  3. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Yazin 6 gun gitmeni tavsiye etmem ben sahsen kardesim , cunki vucudun asiri su kaybindan dolayi kuculebilirsin unutma kaslarin %70 i sudan olusuyordu. Gun asiri gitmen daha hayrina olur :)

_SpinozA_ bunu beğendi.
  4. _SpinozA_

_SpinozA_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    zaman problemım oldugu ıcın daha kısa sursun dıye her bolgeyı bır gun calsıtırmayı dusunuyordum artık vazgectım :D

5. mky212

mky212 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    bende haftada 7 gün gitmeyi planlıyordum faakt ısrar etmeme rağmen pazar günü acmıyoruz dediler.
    Ciddi söylüyorum.
    asısı yükleyici olarak calsısırsam kaslar büyür diye düşünmüşdüm tabi birer rgün ara verip kası dinlendirmem gerektiğini öğrendikten sonra dör güne düşürdüm. artık kaslarımın sismesini bekliyorum.

Sayfayı Paylaş