haftada 4 gün gidiorum

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve tyly12 tarafından 9 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    meraba arkadaşlar programımı değerlendirirseniz çok sevinirim tavsiyelere ihtiyacım var teşekkür ederim.ben 7 aydır çalışıorum pazartesi yeni programıma geçtim.Onu size yazıyım

pazartesi:göğüs-biceps

salı:dinlenme(göğüslerim ve kollarım ağrıo baya ondan salı çalışmıorum)

çarşamba:eek:muz-triceps

perşembe:dinlenme

cuma:sırt-bacak

cumartesi:biceps-triceps çalışıorum ama bugün acaba bunları süper set olarak girebilir miyim?

göğüs:incline bench press 10-8-8-6+pump bench press 10-8-8-6+pump dumbell fly 3x10 dumbell pull over 3x10

biceps:barbell curl ez bar(geniş tutuş)4x8 incline dumbell curl 4x8 scott curl dar tutuş 3x10

omuz:seated dumbell press 3x10 lateral raise 3x10 front raise 3x10 military press 3x10

triceps:Lying close-grip barbell triceps 4x8 pushdown halatla 4x12 dumbell kickback 3x10

sırt:arkadaşlar sırt programımı oturtamadım bi ama şöle düşünüorum lat pull down machine öne 4x10 one-arm dumbell rowing 4x10 cable rows 3x10 bent ower barbell rowing 3x10

2 günde 1 karın çalışıorum arkadaşlar yorumlarsanız sevinirim.Ayrıca supplement olarak da optimum whey sabah kalktıktan sonra 1 ölçek ve antremandan hemen sonra 1 ölçek bir de optimum mass gainer alırum öğün aralarındabench_Oweightlifterweightlifter

2. acc123

acc123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Balıkesir
    sırtla biceppsi aynı ghun calısmalısın onlar birbirine destek kaslar ama programın fena deıL

tyly12 bunu beğendi.
  3. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    yok ya sırtla biceps çalışmam yaa

4. Beko1907

Beko1907 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    sırtla biceps adamı oldurur sırt calışırken zaten bicepsın çok aktif bir kas grubu program ii dinlenmede var kola superset gırmen ii olur kesinlikle hem zamanını korur hem antreman verimini arttırır

5. hasan9697

hasan9697 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bende böyle çalışıyorum birazcık farklı:
    Pazartersi:Göğüs-biceps
    Çarşamba:Sırrt-Kanat-Triceps
    Cuma: Omuz-Bacak
    Cumartesi:biceps-triceps

Böylece bi büyük bi küçük girmiş olursun.Ben cumartesi günü süpersetliyorum.
    a)barbell curl a)hammer curl a)conc. curl
    b)cable pushdown b)alna press b)tek kol triceps
    Bu süpersetler müthiş oluyor.sende deneyebilirsin.

Sayfayı Paylaş