Haftada 3 kilo verilebilecek program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve umutcantegin tarafından 12 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. umutcantegin

umutcantegin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım ;
    Şimdi öncelikle ben diyetisyene gittim ve bana herhafta verdiği programları size vericem. evet biraz emek hırsızlıgı gibi olucak ama burada parası olan veya olmayan arkadaşlarda var diyetisyene gitmeye gerek yok sadece biraz hırs ve arkadaş aklına uymamak gerekiyor

Benim kilo verme günlüğümü yazıyorum ;
    İlk 3 günde 1 kilo
    1. haftada 3,5 kilo
    2. haftada 3 kilo
    3. haftada 2 kilo
    şeklindeydi ve 3 hafta yani 20 günlük süreçte 9 kilo civarı verdim
    sonra diyetisyene gitmekten vazgeçtim çünkü her hafta 50 tl veremiyordum
    88,4 kilodan 80 kiloya kadar diyetisyenle düşmüştüm diyeti bırakıp 1 hafta cips kola çikolata ne varsa herşeyi abartarak yedim ve 82 kiloya çıktım , sonra dedimki ben napıyorum ? cok yemek ve diyetten vazgeçtim ortasını aradım buda düzenli beslenmeydi herşeyi abartmadan abur cubur yemeden yapmaktı, böyle beslenerek 78 kiloya kendim düştüm şuanki kilom 78 ve 1.85 cm boyum var. 6 aydır vücüt calısıyorum ve şuan vucudum gayet iyi eski halime göre , size şöyle söyliyim göbegimde çatlaklar vardı siz anlarsınız heralde ne kadar kilolu oldugumu küçükken , neyse arkadaslar demek istedigim şu ;
    Kendinizi aç bırakmayın listede yazılanları 1 hafta uygulayın zaten oldugunu göreceksınız her hafta listeyi değiştiricem sizler için herkes verdiği kiloyu altına yazarsa sevinirim

http://b1301.hizliresim.com/15/d/hw495.jpg

Son düzenleme: 12 Ocak 2013
    sofi-kadiri ve Alibiza bunu beğendi.
  2. marky02

marky02 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim listeye baktımda protein miktarı gayet az geldi bu programla yüksek kas kaybına uğramaz mısın?

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Çok ama çok kötü bir program.
    Bu tarz programları diyetisyenler mi veriyor

4. Alibiza

Alibiza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    paylasım için teşekkürler , suan 92 kiloyum 80 e indiğimde yaptığın şeyi yapıcam 1 hafta homini gıtlak sonrasında spora devam 70 e kadar :d bench_O

5. umutcantegin

umutcantegin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    evet bu programı diyetisyen verdi ama kas kaybın olucaktır elbet zaten vucut yapanlar için değil bu fazla kilosu olup kurtulmak isteyenler için

6. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kilo vermek cok zor birsey degil aslinda,bizim icin o kiloyu kastan degil yagdan vermek onemli.Bu programda protein icerigi cidden cok az spor yaparken bunu uygulamanizi hic tavsiye etmem.

7. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değildir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş