Haftada 2 kere aynı grubu çalıştırıyorum sıkıntı olurmu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozan1234 tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Arkadaşlar sorum şu prgram hocamda olduğu için antremanları sadece bölgelerini yazıcam başlayalı 2 hafta oldu tabi salondan önce minder güreşi ve evde antremanlar yapardım hocamın bana yazdığı program pazartesi göğüs pazu sırt Salı omuz arka kol ve bacak Çarşamba dinlenme ve sonra tekrar. Sordum hocama haftada 3 güne yaysak olurmu diye böle biraz yapalım dedi vücut daha çok çalışır dedi yarar olur inşallah hocamda bu dalın ilim ve bilimini okumuş bir hocam.Sizce sıkıntı olurmu yoksa böle biraz devam etsem yararıma olurmu.

2. Analyzer

Analyzer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yararına olur.

3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Şöyle diyim ; haftada 2 kere aynı grubu çalıştırmak sıkıntı olmaz ama aynı gün göğüs ve sırt biraz zorlayıcı olmuyo mu? veya ayrıntısız? şahsen ben sırt günlerini pek sevmem ve yorar göğüsüde üstüne eklersek :))))) kafa güzel ama yine senin kararın elbet bir bildiği vardır hocanın kolay gelsin.

4. eemree

eemree Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hareket ve set sayılarını abartmassan hiçbir zararı olmaz..Büyük kaslar için 3 küçükler için 2 idealdir...

5. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    BU program yeni başlayanlara verilir aslında yeni başlayanlara 1 ay tüm vücudu çalıştıran hareketler verilir ondan sonra bu programa geçilir buda yaklaşık 2 ay uygulanır 2 ay sonra artık normal düzene göğüs-biceps,omuz-triceps,bacak,sırt vsvs yapılır verilen programda yanlış bişey yoq

6. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Teşekkür ederim antremanda yorgunluk flan yok zaten ortalama 2 3 sene sıkı antremanlar yaptım güreşte ağırlıkla baya yaptığım için salonda yararıma oldu.

7. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    peki genelde hangi bölgeyi çalışırsak çalışalım kollar hep hareket halinde hep çalışıyor . özellikle ön kol arka kol diye çalıştığımız günler arası kaç gün seçmeliyiz ? kol sonuçta her gün çalışıyor haftada 2 kere kol çalışıyorsak o 2 gün arası kaç gün olmalıdır ?

8. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Benim şöyle pazartesi göğüs-pazu-sırt salı günü omuz-triceps-bacak çarşamba dinleniyor sonra perşembe cuma aynı şekil yani pazu ilk antremandan sonra 2 gün 2.antremandan sonrada 3 gün dinleniyor 1 gün yeterllidir zaten

Sayfayı Paylaş