Haftada 2 Defa Kol çalışması

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve soncirit tarafından 27 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Çalışma programım aşşağıdaki gibidir.2.ayım bitti 3.ayımda devam ediyoru BB'ye.Haftada 2 gün kol antremanı yapıyorum.Ek suplemen olarak Hardline %100 whey alıyorum.2 ayda 1.5 cm kadar genişleme oldu kollarumda.Aklımda sorularım var kimisi yanlış yapıyorsun diyor kimisi doğru.Yardımlarınıza ihtiyacım var.Sizce ne yapmalıyım.Aslında biraz aceleci olduğumdan kaynaklanıyor 1 ayda 4 antreman az gibi geldi çünki.Siz ne düşünüyorsunuz bana ne önerirsiniz ? son olarakta kol antremanım 3 bicep-2 tricep hareketi 3x10 4x12-8 karışık yapıyorum 35 dk civarı sürüyor. setler arasında 45 sn dinleniyorum.Hareketler arasında ise 2.5-3 dk. Sizin dinlenme ve antreman süreleriniz nedir ?

Not: başlangıç Pazar günüdür.

1.Gün Biceps-Triceps
    2.Gün OFF
    3.Gün göğüs
    4.Gün OFF ( karın)
    5.Gün Bicep-Triceps
    6.Gün omuz-Kanat
    7.Gün bacak-bilek

Son düzenleme: 27 Aralık 2012
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bence hiç forumu okumamışssın
    sorduğun soruların cevabı zaten her gün burda soruluyor
    ama ben yinede bişeler yazayım
    bikere programın 3 aylık için altından kalkılması zor
    program olarakda başka programlar deneyebilrsin,
    ancak sorunun ana teması haftada 2 gün kol çalışmasına gelince
    okadar büyük kas gruplarını haftada bir çalıştırıpp hemen hemen her antremanda ister istemez çalışan küçük kaslar olan kollarını haftada 2 kez çalıştırman mantıklı değil
    sana önerim haftda bir çalışman

soncirit bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş