Haftada 1 gün antreman ile formu korumak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cempoyraz tarafından 4 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cempoyraz

cempoyraz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    osmaniye
    Merhaba,ben lisede öğrenciyim ve yurtta kalıyorum.Uzun zamandır bu sporla ilgileniyorum.Haftada 1 gün haftasonu spor salonuna gitme imkanım var ve ek olarak okulumuzda her zaman kullanabileceğim barfiks barı var.Şuan ki fiziğimden çok memnunum istediğim kas kütlesine sahibim,bu imkanlarla kolay olmadığını biliyorum ama nasıl formumu koruyabilirim.Spor salonunda süper setle full body çalışmamı mı önerirsiniz veya farklı bir şekilde mi?Detaylı bir şekilde açıklarsanız hem forumda cevaplanmamış bir eksikliği gidermiş olur hem de beni memnun edersiniz,teşekkürler.

2. cempoyraz

cempoyraz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    osmaniye
    günlerdir kimse cevap vermemiş,hala cevap bekliyorum..

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    başlık ayrı konu ayrı...

yani eğer salon imkanın varsa tabiki salona gitmelisin..ama gün sınırı deidğin bu salon içinmi geçerli...

şöyleki..haftada 1 gün yapacaksan o zaman yemene çok çok dikkat etmelisin...yapmayan birine göre tabiki daha formda olursun..hiç yapmamaktan iyi olur..şimdi yok birşeye yaramaz dersem yalan olur...barfikside aksatma ...

4. cempoyraz

cempoyraz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    osmaniye
    evet haftada sadece 1 gün spor salonuna gitme olanağım var,asıl merak ettiğim şey salonda nasıl bir program izlemeliyim,her kas grubunu 1 er 2 şer setlerle çalıştırmalı mıyım vs. gibi,ilgininiz için teşekkür ederim

demircan256 bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Madem formunu korumak için yapacaksın..aşşağıdaki linki incele..değiştrerek uygulamanda sakınca olacağını sanmıyorum..sonuçta yeni başlayanlara ağır program verilmez..e sende madem formunu koruyacaksın,sanırım bu senni ihtiyacını karşılayacaktır...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t12393.html

kimse sana seni görmeden bilmeden program yazmaz aklında olsun ;)

6. cempoyraz

cempoyraz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    osmaniye
    [img=http://img40.imageshack.us/img40/9194/09082011058.th.jpg]
    [img=http://img641.imageshack.us/img641/2840/sdafas.th.jpg]

Boy:170
    Kol:37
    Omuz:112
    Göğüs:98
    Bel:Fotoğraflarda body fat yüksek halim 81,normalde 72 civarı
    Fotoğraf olarak sadece bunları bulabildim,ama aşağı yukarı anlamışssınızdır diye umuyorum vücudumu,profesyonel fotoğraf çektiriceğim ilerde koyarım.Ek olarak bilek güreşcisiyim ve ilerde pro. fitness düşünüyorum.Dediğim gibi haftada 1 gün ve sadece formumu korumak.

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    aynen haftada ne kadar yaparsan yap yararına olacaktır..vücut tipin hoşuma gitti tipik fit bir vücut...göbek kısmında çok az yağlanma var tabi bu yaplanma vücudun tamamındna kaynaklanan bir yağlanma..ama çokta sırıtmıyor açıkçası..haftada bir gün idealdir...sana tavsiyem ..salona gitmediğin günler de ise..şınav-mekik vede barfiksi yapmayı unutma sakın...

kolay gelsin...

8. cempoyraz

cempoyraz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    osmaniye
    teşekkürler dediklerini dikkate alacağım thums:

demircan256 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş