Hafiy Yağ Yakım Günlüğü - 29.04.2018

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Hafiy tarafından 30 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Günlük 3-4 litreye yakın su tüketiyorum
    Hergün saat 17-22 arası intermittent fasting yapıyorum
    Kilo : 105 Bel çevresi : 105 Boy : 180 Yaş : 19
    Beslenmem ve Vücut bu şekilde.. Bu post tavsiye almak veya birşeyi tartışmak için açılmadı sadece bu kendi oluşturduğum beslenmeyle ve antrenmanla ne kadar sürede ne yapabileceğim adına kendi oluşturduğum bir günlüktür.

1.jpg 2.jpg
    BESLENMEM BU ŞEKİLDE İLERLEYEN ZAMANLARDA BELKİ GÜNCELLEYİP YENİ BİR ŞEYLER YAPABİLİRİM 1.GÜN BESLENMEM BU ŞEKİLDE GEÇTİ KARDİYO AĞIRLIK VS. YAPMADIM BU GÜNDE.. DAHA ÖNCEDEN SPOR GEÇMİŞİM VAR ŞUAN 2.GÜNDEYİM YANİ 30.04.2018 VE BUGÜN DE AYNI BU ŞEKİLDE BESLENİCEM YARIN VEYA SONRAKİ GÜN TEKRAR GÜNCELLERİM HERGÜNÜ YAZMAYA ÇALIŞICAM.
    3.jpg 4.jpg

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  2. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    2.GÜN 30 04 2018 İÇİN KONUŞUYORUM
    Antrenman gögüs 90x3 99.5x1 (100x1 fail) 90x6 70x14 ve bunlardan sonra 70x10 pause bench
    ardından oturup ağırlık kaldırma bacak kaldırma şeyi 1x14 60 kilo -3 set(2de olabilir) dumbell gögüs 10 tekrar - 2 Set 90 kilo istasyon kol 12 tekrar -gögüs arasına alma 2 set 50 kilo-60 kilo-20kilo 10 8 14 tekrar
    sırta indirilen o şeyden 60 kilo 10 tekrar 8 tekrar 2 set
    6 dakika bisiklet / Beslenme konusunda açlık hissetmiyorum dünkü baş ağrısı yok herşey gayet iyi ilerleyen zamanlarda kardioyu ve antrenmanı kademeli olarak süperset ve 30-35 dk olarak arttırmayı planlıyorum yarın neler getirecek göreceğiz.

3. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba bugün 3.gün hafiften stresliyim adananın cehennem ilçelerinden olan kozandan yazıyorum yaklaşık 1-1.5 saat sonra yemeğimi yiyeceğim şuanlık bi açlık yok bugün kardio planlamaktayım beslenmem yine aynı şekilde tek fark bugün 30 gram tuzlu yer fıstığı ve üstüne 30 gram tuzsuz çiğ yer fıstığı ekleyeceğim ve ardındaki günlerde 60 gram tuzsuz yer fıstığı olacak bu sabah tartıldığımda 103.9 kilo çıktım fakat geceleri uyuyamıyorum açlık vs. çekmiyorum ama gece uyutmuyor.

4. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Aldığım yer fıstığı tuzlu kavrulmuş çıktı bir daha kuruyemişçiden almıcam 500 gr aldığım için bitene kadar tuzlu kavrulmuş devam edicek

5. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    kardio yapılmadı.

6. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    4.GÜNDEYİM Beslenme aynı spor planlıyorum bugün sabaha kadar rüyamda kendimi bişeyler yerken gördüm öyle bi rüya ki tuvalete gidiyorum önüme bir masa koyulmuş cips gofret çekirdek kola var çok tuhaf rüyalar gördüm gerçekten akşama doğru beslenme spor hakkındaki gelişmeleri aktarıcam.

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  7. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    4.Gün İçin Konuşuyorum. Evet 17 40 civarı 17 fındığı 5 zeytini 60 gr yer fıstığını tükettim ve 2 tane küçük yeşil erik vardı dayanamadım yedim öğlen kalktığımda kahve yapıp içmiştim. 18 30 civarı yeniden kahve içip antrenmana gittim 2 dk koşu bandında biraz antrenman moduna girdim sonra bacak kol bel kafayı biraz esnetip 5 kiloluk dambıllarla vücudu hafiften hazırlamaya başladım ve bench presse geçtim 40 70 90 larla 2-3 tekrar çıkarıp asıl kaldırmak istediğim 100 kiloya geçtim ve 1.5 gün önce 100 kiloyu kaldıramazken bugün 100x4 yaptım çok rahat şekilde ardından 1.30 dinlenip bi 100 daha denemek istedim ve 100x2 yaptım sonra 90x5 90x4 70x10 70x8 yaptım. Bugüne kadar yaptığım en güzel bench press olabilir tekniğimi çok güzel oturttum ve gerçekten gögüslerimin çalıştığını hissettim tam olarak bele kavis verip kalçayı sabitlemek ve nefesi tutup ardından patlamak muazzam bi bench pressti sonra 20 kiloluk bar+20 ile shoulder press yapmak istedim ama tansiyonum düşer gibi oldu gözüm kararmaya başladı dedim kaşınma gögüsü ne güzel çalıştırdık shoulderle bayılıp sakatlanıp işin içine etme sonra istasyonda biraz arka kol biraz curl biraz barfiks yapıp kardioya geçtim. 6km hızla gidiyordum 10 dakka içinde 1 dakika 8 de koşup 6 ya geri getiriyordum bunu 2 kere yaptım ardından 20.dakikadan sonra 25 e kadar 6 km hızla eğimi 4 e getirip yürüdüm ardından 25.dakkadan sonra eğimi 6 ya getirip 6 km hızla 30 a kadar yaptım ve bitirdiğim de öldüm bittim gibiydi resmen ama bitirdikten sonraki o mutluluğu anlatamam çok güzeldi sonra eve geldim ve gene aynı beslenme sadece 35 gr fellas protein tozu ekstra tükettim 130 kalori civarı bişey yani bugün böyle geçti dostlar çok enerjik ve mutlu hissediyorum. (2.05.2018)

8. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Dün protein tozu içecektim de vazgeçtim mide aşırı doluydu. akşama doğru gelişmeleri ekliyecem

9. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    dostum bu makro değerleri seni hedefe götürmez...protein kilo başına 1.5-2g - karb 3g - yağ 0.4 g olabilir.

10. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    bu post tavsiye almak için açılmadı okuma yazma bildiğiinizi farzediyorum

11. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Bugün Diyetin 5.Günü ve bugünde bitti beslenme tamamen aynı şekilde yapıldı herşey çok güzel gidiyor yağ yakımını hissediyor gibiyim ayrıca hiç olmadığı kadar enerjik mutlu kendine güven doluyum özellikle 40 sızma zeytin yağı açlık konusunda hiç sıkıntı çektirmiyor. (3.05.2018)

12. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    yıllardır burda insanlara yardım ederim senin kadar gereksiz bir cevap verenini görmedim...

Akalinu, Dynamo, dreamitdoit ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    DİYETİN TAM 6.GÜNÜ BESLENME AYNI ŞEKİLDE YAPILDI - ANTRENMAN SALON KALABALIK OLDUĞU İÇİN BİRAZ VERİMİ DÜŞTÜ YANİ PEK ODAKLANAMADIM YİNE DAHA ÖNCEKİ GİBİ ISINDIM BENCH PRESSTE 90X7 90X7 70X10 70X10 ŞEKLİNDE YAPTIM KALÇAYI SABİTLEMEK VE STREÇ YAPABİLMEK BİRAZ TAKINTIYA DÖNÜŞTÜ AMA GÖGÜSLERİN ŞİŞTİĞİNİ PUMP OLDUĞUNU AYNADA GÖRÜNCE ÇALIŞTIĞINI ANLADIM GÖGÜS KASINI SEVİYORUM HİÇBİŞEYİM OLMASIN O OLSUN O DERECE :D GÖGÜS İSTASYON 3-4 SET ARKA KOL 2 SET 2 SET CURL OMUZA İNDİRİLEN MAKİNE 3X10 KARDİYO YAPMAK İSTİYORDUM FAKAT DOLUYDU BENİMDE PEK YAPASIM YOKTU BOKS TORBASINDA Bİ 5-10 DK TAKILDIM EVE GELDİM GÜN İÇİNDE 2 KUPA NESCAFE İÇİLDİ HERŞEY GÜZEL İLERLİYOR MUTLUYUM SÜREÇ BİZİ NEREYE GÖTÜRECEK GÖRECEĞİZ..(4.05.2018)

14. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bosverin kendi yağ yakıminda bogulsun zaten bu kafayla fazla yag yakamaz

Bu spora kibir girmiş hemde çok fazla

madmax29 bunu beğendi.
  15. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    943
    Ödül Puanları:
    123
    boşver abi gel sen bana yardımcı ol :D

madmax29 bunu beğendi.
  16. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Amacı kas yapmak olmayabilir fit kilo veremez mi illa bu spor yapmak için aşırı protein gerek yok.

17. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    7.GÜN 5.05.2018 İÇİN KONUŞUYORUM
    Beslenmede bir değişiklik yok bugün yine aynı besinleri aynı oranda ve aynı saatte tükettim. Bugün spor yapmadım kardio derslere odaklanmamı etkiliyor biraz mağlum yakında sınav var açlık hissetmiyorum fakat hamile kadın gibi gofret döner vs. aşermeye başladım biraz özlem çekmeye ama devam etmeyi planlıyorum bu konuda istekliyim.İlk günden bu yana kendimi enerjik ve mutlu hissediyorum umarım bunu ilerleyen süreçlerde de yaşarım. Bugünlük bu kadar.

18. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    8.GÜN ( 6.05.2018 )
    Öncelikle sabah kalktım ve bu rakamı gördüm mutlu oldum :D Fakat bugün modum bi tık daha düşük gibiydi aynı saatlerde aynı besinleri tükettim. 18.30 gibi spora gittim biraz ısınıp biraz barfiksle uğraştım sonra bench presse geçtim skapulayla kalçayla baya bi uğraştım 90x7 90x5 70x10/ 70x10(pause) yapıp biraz diğer aletlerle çalışıp salondan ayrıldım. Bugünlük bu kadar
    31955577_959603587547129_7811447481559941120_o.jpg

19. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    9.GÜN (7.05.2018)
    Aynı besinleri tükettim aynı saatte bugün hava yağmurlu akraba vs. geldi biraz yoğun bir gündü dünkü bi tık düşük olan enerjim biraz daha yüksek bugün daha güçlü hissediyorum özellikle zeytinyağ çok güzel hissettiriyor.Tartıda yine aynı rakamı gördüm hafiften yağ yakımını hissediyorum şuan herşey gayet güzel gidiyor yarın neler getirecek göreceğiz.

20. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    10.Gün (8.05.2018)
    En baştan başlayayım sabah tartıda bu rakamı gördüm yani bugün itibariyle 103.0'ım ve bu beni motive etti saat 17 30 civarı başladım beslenmeye fakat bugün yer fıstığı bitti ve bu sefer gittim bimden aldım dışı şeyli olandan aldım ki soyup daha az tuzla tüketeyim gerçekten daha hesaplı.Fındık da bitmek üzere ve kilosu 20 lira :D buna bi çözüm bulacağım bugün beslenmem yine fakat tavuk gögsü ve bulguru yerken biraz zorlandım yemek istemiyo gibi hissediyorum evde gözümün önünde neler neler geçiyor gerçekten iştahım olmuyor ve bu beni mutlu ediyor.Bugün gerçekten çok enerjik mutlu özgüvenli hissediyorum

Antrenman konusuna gelicek olursak gittim ısındım ve geçen gün zorlandığım skapulayı kalçayı ayarlama olayını bu sefer çok güzel yaptım.''furkan ve yükselin çektiği o bele kavis verme videosuna ne kadar teşekkür etsem az'' . Tek bi sıkıntı vardı barı sökerken biraz sıkıntı yaşıyordum ama gayet güzel çalıştırdım 100 kiloya girmedim barı sökerken omuza binecekmiş gibi hissettim 90 kiloyla güzel çalıştım 90x7 90x6 90x5 70x12(bunu çok enerjik rahat patlamalı hızlı yaptım ve 90a geri dönmeye karar verdim) 90x?(baya bi yaptım sayarken tam odaklanamadığımı farkettim) sonra 70x8 sonra bunla işim bitti dumbell gögüs yaptım ama bacağıma kramp girecek gibi oldu o kadar esnetmeme rağmen 2 set pause şekilde dumbel press yaptım 10 tekrar sonra istasyon gögüs birleştirme arka kol barfiks sonra 15 dk kardio 5.dakikaya kadar 6 km sonra 6km+2eğim sonraki 10 dakkadan sonra 8km+2eğim 30 sn sonra 10 sonra 6 ya geri getirdm ve 15.dakikaya kadar 6km hız+4eğim çok güzel bi kardio oldu benim için yarı hiit yarı eğim küçük bir demo ama etkili olduğunu düşünüyorum bi kere yaşattığı his çok güzel :D

Evet şimdi esas söylemem gereken şey bench press yaparken gözümün kızardığını farkettim vampir gibi resmen 1-2 dk beklemeli yaptım biraz fazla su içtim biraz zaman geçince geçti.Neden olduğunu araştırdım ve sorunun bilgisayardan kaynaklandığını öğrendim sınava hazırlandığım için çok fazla video izliyorum e bunun yanında diziler youtube vs. de vardı buna bi çözüm olarak günün belli vakitlerinde yürüyüşe çıkıp pc den uzaklaşmayı planlıyorum.Bugün fellas protein tozu tüketicem gögüs çok güzel çalıştı biraz fazladan protein iyi gider.

...Ve önemli şey önümüzdeki bi kaç gün adanaya arkadaşlarım geliyo festival için yarın onlarla buluşmaya gidicem akrabalarda kalıcam ve onların zorla yemek yedirmek gibi bi alışkanlıkları var önümüzdeki günler kendimi korumaya çalışıcam elimden kaldığı kadar beslenmeme sahip çıkıcam...
    ''aynı şekilde beslenildi+fellasprotein tozu ağırlık kardio güzel herşey güzel gidiyor.'' Yarın neler getirecek göreceğiz ... :D

5.jpg

Sayfayı Paylaş