Hacim Kazanmada En Çok Fayda Sağlayan Protein Tozu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve • Lounger • tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. • Lounger •

• Lounger • Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba,

Ekim ayından beri VG ile uğraşıyorum. Yaklaşık 1 hafta-10 gündür protein tozu kullanmaktayım. Forumdan aldığım tavsiyelerle Muscletech Nitrotech Whey protein tozu aldım ve sabah kalkınca ve antreman sonrası olmak üzere günde iki kere birer ölçekten günlük iki ölçek şeklinde kullanıyorum. Bu toz bittiğinde sizce yine aynı marka ile mı devam etmeliyim, yoksa daha da iyisi var diyerek hacim kazanma amacıyla kullanabilecek bu markadan daha kaliteli ve etkili markalar da var mı?

Sizce bundan sonraki protein tozum yine Nitrotech mı olmalı, yoksa başka bir toz mu?

Not: Supplement olarak sadece yeni başlamış olduğum protein tozumu kullanıyorum.

Teşekkürler..

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Aynısıyla devam et, neden değiştirmeyi düşünme gereği duyuyorsun?

3. • Lounger •

• Lounger • Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28

Değiştirme gereği duymuyorum da yeni olduğum için bu konuda bundan daha iyisi var mı onu merak etmiştim ondan sordum.

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Değiştirmeyi düşünme gereği demiştim, çünki bu mesajı atıcağını tahmin etmiştim. Aynısıyla devam et bunlar traş şeyler, değişen tek şey markalar ve reklamlar.(Yenı ve bizim gibi sporcular için)

5. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Nitrotech in icinde az da olsa creatine var bu senin hacim kazanmana yardimci olur fakat degisiklik yapmak her zaman her konuda insana zarardan cok fayda getirir icerigi farkli bi urunu gecebilirsin hacim icin ben sana gainer oneririm hardline progainer veya bsn true mass ikisindende etki aldim fazlasiyla ama illaki ben protein kullancam diyorsan butcende iyiyse eger yaninda ek olarak creatine almani oneririm mp creatine veya durumun cok iyiyse 2 kutu celltech bile gidebilir..

6. • Lounger •

• Lounger • Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28

Protein tozundan başka şüphelenen kullanmayı düşünmüyorum açıkcası şu aralar. Beslenme + Whey protein şeklinde devam etmeyi düşünüyorum. O sebeple toz olarak fayda sağlayabilecek farklı ürünler var mı diye sormuştum.

Cevabınız için teşekkürler..

Sayfayı Paylaş