Hacim Kazanma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bozkurt_408 tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bozkurt_408

bozkurt_408 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar, ben geçen yıl başlamıştım 2 ay yaptım ve bıraktım açıkçası fazla faydasını da görmedim.. bu yıl tekrar başlamaya karar verdim ve bir kaç gündür internetten bulduğum bir programı uyguluyorum.. boyum 175 cm, kilo 50 :).. aslında kiloma takıntılı değilim, motor sporlarıyla ilgileniyorum yani benim için büyük bir avantaj.. :) ama yine de vücudumu şekile sokmak istiyorum.. size kısa ve net bir soru soracağım, kilo kazanmak için 3 set 6 tekrar mı yoksa 3 set 10 tekrar mı daha faydalıdır.. yani kısacası setler ve tekrarlar nasıl olmalıdır.. yardımcı olursanız sevinirim.. en kısa sürede en çok kiloyu kazandıracak önerilerinizi bekliyorum..
    not:bu kadar zayıf olmamın sebebi sabah 6 dan önce uyumamam, aşırı sigara ve alkol tüketmem,bulursam 2 lokma alıp bulamayınca da 2 gün aç gezebilmemdir..

2. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Sigara içmenin iştaha çok kötü etkisi var fakat kahvaltı yapmadan içme ve uyumana 2-3 saat kala içme pek iştahsızlık yapmaz.Şekersiz kilo aldırıcı kullanabilirsin göbek yapmaz.Kahvaltıda ayran çökeleğine 3 yumurta kır ye.100 gram çökelekte 35 gram protein vardır.3 set 6 tekrar yaparsan daha az kalori harcarsın ama kasların daha az gelişir çünkü 10 yapabiliyosun kaslarının gerilip yorulması gerekir.Öyle olmasa herkes 1 kg dumbell ile hiç uğraşmadan gelişirdi.

1.Set 12 tekrar
    2.Set 10 tekrar +2.5kg
    3.Set 8 tekrar +2.5kg
    4.Set 6 tekrar +2.5kg

Her set 2.5kg gerekirse harekete göre 5 kg artırarak tekrar sayısını düşür çok iyi verim alırsın.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : kilo alma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş