hacim icin hangi suplementleri onerirsiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lionss tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Creatin.gh.suplementler.com da c4 diye bise:)
    y var o yada nox bunlardan hangisi bana uzunsure guc verir 50 kilo benc yapiyorum bunu 60 yada daha ustune cekebilirmiyim bu suplementler ile protein ve karbonhidrat ihtiyacini yeyerek karsilayacagi bunun disinda onerileriniz varmi
    Dogrusu hacim icin hangi suplementler gider bfiyatlari onemli degil :) bide tribulus steroid sinifinami giriyor

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Nox nasil sizce kullansam faydasi olurmu guc arttiran urunler lazim bana isimkeri soyleseniz yeter bak protein ve karbo harici herseyi alirim vitamin ve aminoda almalimiyim acaba meyva ve sebze tuketimini artiricam ama b vitamini sanirim onemliydi simdi eczanedenmi sipris vereyim yoksa suplement satan sitelerdenmi

3. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Spor geçmişini seviyeni bilmiyorum ,Proteni tozu + creatine ideal bir kombinasyon olur.
    İlla nox alıcam diyorsan granade 50 cal fiyat performans bakımından ideal tabi yan etkileride var performans arttırıcılar granade 50 cal başlığı altında yorumları okuyabilirsin.Tribulus sterodis sınıfına girmiyor .
    Amino olarak Bcaa bunlara ek olabilir.B vitaminini muz dan karşılayabilirsin multivitamin +b vitamini ürün almak istersen supradyn all day olabilir.
    Nox kullanırsan güç artışı yaşarsın faydası olur yaşın 25 in altında ise nox kullanma bence

Lionss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş