hacim için supplement kombinasyonum ve aklıma takılanlar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve heril tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. heril

heril Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    hardline whey3 matrix+hardline nox5+dymatize elite casein ilk hafta 200 gr karb. sonra yavas yavas çıkarmayı düşünüyorum 85 kg ağırlıgım var.200gr protein almayı planlaıyorum ancak supplementlerde biraz tedirginim hardline whey3matrix içinde creatin olmasından dolayı tercih ediyorum.Ama kimisi whey yerine gainer almamı tavsiye etti kafam karıştı.yada whey ile creatini ayrımı alsam whey3 matrix yerine prostar ve ultimate creatin mi alsam teşekkürler.

2. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Boy , yağ oranına göre eğer gerekiyorsa gaineri tercih ederdim ben senin yerinde olsaydım. Hacim çalışması yaptığım zamanlarda gaineri hiç tercih etmedim , whey alıyorum ki bu işi yapıyorsan düzenli alınması gereken supplementlerin başında geldiğini düşünüyorum. Gainer'e masraf yapmaktansa creatin , gh max vs.'e veriyorum , gainerin tercih sebebi olan karbonhidratı da normal beslenmemden karşılıyorum. 85 kilosun , tahmin ediyorum ki kilo almak gibi bir derdin yoktur. Kas hacmini arttırman önemli , kas kütleni. Bu nedenle de whey daha işe yarar olacaktır senin için.

Geçtiğimiz aylarda optimum gold standart whey kullanıyordum , son 2 haftadır değiştirdim. Doğrusu yazın pek yeme içmeme - antrenmanlarıma dikkat etmediğimden olacak ki beklediğim santim kazanımı olmadı. Ultimate Prostar kullanıyorum şuanda. İki haftadır düzene oturttum beslenme ve antrenmanı. İyi hissediyorum , henüz ölçüm olmadı ama etkili olacağını düşünüyorum. Şuan için Prostar hakkında tat hakkında bir şey söyleyebilirim , bu da gayet kullanılabiir olduğudur.

Yanında Universal GH Max ve Bcaa , glutamin içeriği için Hardline BCAA Matrix kullanıyorum. Bence BCAA Matrix ekstra bir ürün. İçeriği zaten çok zengin , emin olun etkisi de o yönde oluyor. Tavsiye ederim. Daha önce Scivation Xtend kullandım , bence kat kat daha iyi. Özellikle pump etkisi açısından.

Bunları yazdım ama hardline 3whey kullan derim. Bir sene kadar önce Hardline 3whey kullanmıştım ,en güzel santim pikini o zamanlarda yapmıştım. Muhtemelen kreatin içeriğinden dolayıdır , o zamanlar kreatin kullanmıyordum. Ancak bende saç dökülmesi yapmıştı biraz bu ürün , muhtemelen kreatin ile alakalı olarak. Da bu seyrek görülen bir durum , kullanıp hiç böyle bir şey olmayan arkadaşlarım da var.

Nox yerine Hardline BCAA Matrix al derim , BCAA alman gerek kesinlkle. Bu üründe taurin falan da var gerekli pump etkisini alırsın , nox almana gerek kalacağını sanmıyorum.

Hardline 3 Whey Matrix , Hardline BCAA Matrix , Dymatize Elite Casein = Bence fazlasıyla iyi bir kombin olur.

heril bunu beğendi.
  3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş