hacim için birkaç soru..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve man of east tarafından 14 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. man of east

man of east Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar ben temmuzdan bu yana kesintisiz body yapıyorum
    sizce bu program ölçü alımı için sağlıklı bir program mı?
    Pazartesi==>omuz (öne press 4 set pramit zorlayarak, arka press 4 set zorlayarak, yana açış 4 set, dumbell press 4 set) kanat(dumbell çekiş 4 set, istasyonda göğüse çekiş 4 set, makina karın çekiş 4 set) arka kol(3 set alına indiriş piramit yüksek ağırlık, dar bench press 3 set, çift kolla enseye indiriş dumbella 3 set, dips 3 set)

Salı==> Göğüs( Bench 4 set pramit yüksek ağırlık, Incline bench 4 set yüksek ağırlık, aynı hareketlerin dumbella sıkıştırarak pressi) biceps(Z bar 3 set piramit yüksek ağırlık, dumbell ayakta tek tek yüksek ağırlık 4 set, curl 3 set normal ağırlık, dumbell curl normal ağırlık 4 set)

Çarşamba==> dinlenme

Perşembe==>omuz (öne press 4 set pramit zorlayarak, arka press 4 set zorlayarak, yana açış 4 set, dumbell press 4 set) kanat(dumbell çekiş 4 set, istasyonda göğüse çekiş 4 set, makina karın çekiş 4 set) arka kol(3 set alına indiriş piramit yüksek ağırlık, dar bench press 3 set, çift kolla enseye indiriş dumbella 3 set, dips 3 set)

Cuma
    Göğüs( Bench 4 set pramit yüksek ağırlık, Incline bench 4 set yüksek ağırlık, aynı hareketlerin dumbella sıkıştırarak pressi) biceps(Z bar 3 set piramit yüksek ağırlık, dumbell ayakta tek tek yüksek ağırlık 4 set, curl 3 set normal ağırlık, dumbell curl normal ağırlık 4 set)

Cumartesi==> Dinlenme
    Pazar ==> Dinlenme

set araları 1,5 dk; set araları 3-4 dk; kullandığım takviyeler ise protein tozu önce 1 kaşık sonra 2,5 kaşık, NOX Plode enerji antreman öncesi 1.5 kaşık sonrası yarım kaşık) bacak haftada bir çalışıyorum;

sizce yanlışlarım nedir amacım kütle almak?

2. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    kollar çok iyi programda ii bence ben şeyi anlamadım aynı hareketlerin dumbella sıkıştırarak pressi) bunu anlayamadım bu dumbell fly mı ?? omuzda setlerin sayısını azalt bnce 4 hareket hepsi 4 set öne ve arkaya 4 set dumble press 3 yap lateral 3 yap dierleri güzel

3. tropicalpunch

tropicalpunch Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Bacak çalışmazsan kolay kolay büyüyemezsin.

Ayrıca biceps için 4 hareket çok fazla biceps kasını mümkün olduğunca az hareketle mümkün olduğunca çok yormaya bak.

Sayfayı Paylaş