Hacim Artısı Kas Kütle Kaybı.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cloud tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    Herkese iyi günler öncelikle benim sorunum gerçi tam sorunmu onuda bilmiyorumda ölçülerimde artış var ama kas kütlesi olarak 2aydır sürekli geri gidiyorum imzamdaki ölcüler gecen ay bunlarda yeni ölçülerim.

Omuz:121,5
    Gögüs:99
    Kol:35
    Bel:87idi 82'ye düstü
    Kg:67,2

bel'i inceltmek için bilinçli bir sekilde 3kg verdim yinede ölcülerim arttı ama kas kütlesi düsmüs spor salonundaki bi cihazda tartılıyorum bu arada sebebi ne olabilir hocam protein'e biraz daha yüklen falan dedi ama yorumlarınızı bekliyorum ona göre protein siparisi vericem.

Beslenmemde su sekilde

Sabah 3yumurta(2beyaz 1 tam)100-150gram lor 1bardak cay kasarlı tost kepek ekmegine

Öglen işyerinde oldugm için ne cıkarsa

ikindi 100-150 gram yulaf.

Antreman

Akşam Tavuk Balık yada Et. 30gr protein alıyorum diyebilirim her aksam.

Son düzenleme: 5 Ağustos 2009
  2. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ilk 3 ay fazla supplemen ihtiyacı gerekmez ancak 3 aydan fazla isen hoca doğru söylemis kas kütlene bakarak sipariş verebilirsin ancak çay yerine süt önerrim iyi çalışmalar...

3. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu siparış edersen sabah kalktıgında, öglen is yerinde ara ögün olarak ve idmandan sonra alırsın. faydasınıda görürsün almayı düsünüyorsan bence bütcene uygun bir marka secmeye yönel.

4. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    Eskiden günde 1litre süt içiyodum sonradan sıkıldım zaten bu light süt'ü hiç sevmiyorum ondan gelicek protein lor'dan gelsin bazı seyleride damak zevkine bıraktım yani :) 3 Aydan fazla oldu 5.ayım protein toz'u kullandım bir ara sonra bıraktım nasıl kullanıcagımı biliyorum yani :) optimum alıcam alırsamda bana daha ziyade kas kaybının sebebi lazım eger protein eksikligindense alıcam yoksa pek gerek görmüyorum sup. kullanmaya cünkü ölcü kazanıyorum.

Son düzenleme: 5 Ağustos 2009
  5. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    ölcü kazanmak istiyorsan doğal yollardanda kazanabilirisn tavuk eti bol yumruta süt vs bence alma

6. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    yorumlar için teşekkürler ama derdimi anlatamadım ben zaten söyledigin sekilde besleniyorum ama kas kaybının sebebi ne biri bunu acıklarsa cok sevinirim.

7. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Çok az protein alıyorsun. Bu beslenmenin üstüne protein tozu eklesen bile ihtiyacın olan proteini karşılamaz büyük ihtimalle.

8. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım hacim yapmak istemiyor orantılı bir vucuda sahip olmak istiyotr protein iyi giibi görünüyor

9. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudundaki kas dokusu ve oranı arttıkça protein ihtiyacın artacaktır, aylardır uyguladığın beslenme seni bir yere getirmiştir fakat artık yeterli gelmiyor demekki, o sınırı geçtiğin için kas kaybı yaşıyorsun muhtemelen. Şu da var, öğlen ne çıkarsa yerim dediğinden varsayalım öğlen protein alamadın, ikindi gene karbo alıyorsun, akşam antremanına sabah aldığın proteinle giriyorsun ve yatmadan önce de gene almıyorsun. İkindi de yulafın yanında bi küçük ton balığı (80 gr.) yatmadan önce de süt sevmiyorsun o yüzden casein proteini alırsan sorunun çözülür.

10. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    anlatmak istediğim mady nin yorumlarıydı teşekkürler mady

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    2. bir hekimoglu mu yetısıyor acaba..:D

Saka bı yana bence konu sahıbı arkadasın daha fazla proteın alması lazım..Oncelıklı olarak beslenmesını duzenlemelı daha sonra ek besınlere yonelmelı..

12. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    siparişi verdim hesap yaptım hakikaten ihtiyacım varmış :D

sabah 100gram lor 17,2gram(yanlış hatırlamıyosam)3 yumurta yiyorum 2beyaz 1 tam 2x4=8 1beyazda 7gram 8+7+17=32gram sabah

öglen bu ögün cok karısık cok 10gram diyelim bizden olsun 1ölcek whey

24+10=34

ikindi 100-150gram yulaf 1ölcek whey 1ölceginde 24gram var 100gram yulaftada 11gram protein var 24+11=35

aksam et ve ürünleri 30gram düz.

toplarsak 32+34+35+30=131gram protein yapıyor 67kg oldugum içinde günde kg basına 1.9gram protein almıs oluyorum ki buda ihtiyacımı görür heralde bide böyle deniyelim 1ay bakalım nolcak yorumlar için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş