Hacim Almak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ThA tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar sizlere bir şey danışmak istiyorum.Ben bundan 1 sene önce 4-5 aya yakın spor yaptım ondan öncede futbolla uğraştıgım için zayıf ama fit bir vücut vardı.Neyse sonra sporu bırakdım bu haziranda evde alet seti ile tekrar başladım ama son 1 aydır ölçülerde fazla bir degisiklik olmadı.Tabiki her ay artıcak degil ama artık hareketler sureklı aynı olduğu için tepki vermiyor vücut. simdi sorucagım soru ise ben salona gittim ve bana sıradan 1. ayın programını verdi ben bunu istemedigimi söyledim ve ileri seviye için bi program istedim fakat vermeyeceğini herkesin bu program dogrultusunda calısacagını soyledı.O yüzden bende salonda kendime bi hacim programı hazırlamak istiyorum.Bunun için bana tavsiye veya önerileriniz varmıdır.

ölçüler 37 kol 109 gögüs 80 bel 125 omuz bacak 58 kilo 70 72 arası değişiyor alt karın yaglı bıraz ama 4 pack gozukuyor sıkınca bir kaç tanede resim paylaşıyorum önerilerinizi bekliyorum hacim programı için :)

spora başlamadan önce kilo 55 boy 175 di 28 kol 96 gögüs 78 bel 50 bacak vardı.

fotodaki kilo 65 bundan daha fazla hacimliyim şuan.

2. Berkovicc

Berkovicc Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Gogus programına Bench Press ve Inclıne Bench Press ekle ve bu ikisinde ozellikle cok agır gir Kolda Barbell Curl ve DB yada Barbell triceps extensionlarda agır gir.Bacakta Squat Sırtta Row ve Deadlift Omuzda Press te ve Lateral raise de agır gir.Bunlar temel hareketler Ben bunları agır yaparak cok iyi sonuc almıstım

Sayfayı Paylaş