Hacim Almak Mı Definasyon mu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve trulas tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. trulas

trulas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba, öncelikle spor salonunda ki hocamın ilgisizliginden dolayı bu soruyu siz degerli hoca ve arakdaşlarıma sormak istedim. Ben 19 yaşındaym boyum 1.87 kilom 73 2 aydıır duzenli spor yapıyorum daha önce zaman zaman spor yapsamda duzenli bi spor geçmişm olmadı taminimce yag oranım yuzde 11-12 arası karın kaslarımn şekli belirgin ama öyle çok belirgin degil. Benim sorum suan ki beden ölçülerimden memnunum 2 ay süresince yag oranımı düşürmeye çalıştım ve belli ölcüde belim inceldi önceden karın kaslarım görünmüyodu kas kütlemide büyük ölçüde korudum yogun protein biraz karbohitrat birazda zeytinyagı çerez yaglarıyla beslendim suan hala yag oranımn yuzde 8 10 arası yanı olması gerektigi gibi olmadıgını biliyorum ama sizce hacim kazanmaya başlamalıym cunku daha çok incelmek zayıflamak istemiyorum yanı çok temiz bi şekilde hacim kazansam proteinli complex karbonhıdratlı bide kardıola hacim kazanıp aynı zamanda karın kaslarına sahip olabilir miyim yanı kasımı artırdıkçı yag az artarsa suan o kadar belirgin olmayan karın kaslarım belirginleşebilir mi ? şimdiden degerli cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş