Hacim almak için

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve McNalcaci tarafından 8 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Hangisi alınmalı ?

1. Whey protein ( isolate )

oy sayısı 6
    85,7%
  2. Whey protein ( concentrate )

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Creatine

oy sayısı 1
    14,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Arkadaşlar öncelik 17 yaşındayım boyum 1.75 kilom 77-80 vücut olarak hacimliyim ve adelelerim yeterince kuvvetli ancak zamanında 20 kilo civarında bi kaybım olduğundan karnımda çok hafif sarkık var. Bodybuildingde 7. ayım bitti.

Kullandığım supplementler;

Multipower Triple Whey amino ve Multipower Lcarnitine 1500 mg

Hem hacimime hacim katmak hemde karın kaslarını olduğundan daha aktif hale getirmek için almamı önerirsiniz ?

Daha önce protein tozu veya herhangi bi toz kullanmadım ama kullanabilirim önerilere göre .

Şimdiden teşekkürler. thums:

---------- Post added at 00:59 ---------- Previous post was at 00:27 ----------

Eklemeyi unutmuşum, maddi durum problem değil her türlü supplement önerisi olabilir.

2. serrori

serrori Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ankara
    benim favori kombinasyonlarımdan biri whey+ no xplode + cellmass. bence çok ağır değil ve gayet güzel sonuçlar alabileceğin bir kombinasyon.kreatin kombinasyonunu farklı markalarla yapabilirsin ama no xplode + cellmass dan çok iyi sonuç alanlar var.tabi biraz araştırman senin için daha faydalı.bence en ideali budur hem çok fazla supplement kullanıp zaman çakışması yaşamazsın hem de istediğin sonuçlara ulaşacağını düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş