Hacim İçin Yemek Listem

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cloud tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    Boy:1.70 Kilo:69kg Yaş:19

3.Aydır'da BB ile ugraşıyorum vücudum güzel sekillendi ama anladımki fazlası için yediklerime dikkat etmem şart yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Sabah 09:00-09:30

1yumurta,peyaz peynir,domates,salatalık,tereyag,reçel,süt

Öglen 12:30-13:00

Malesef seçme sansım olmuyor işyerinde oldugum için ne gelirse onu yiyorum.

İkindi 17:00-17:30

Bu saatler için Bana yiyebilecegim uygun birşey söylerseniz sevinirim.

Antreman

19:00-21:00

Aksam 21:00-21:30

1tabak çorba
    Haşlanmış Tavuk(1yada 2 gögüs),Patates Püresi(Süt ve Tereyag'lı),1Kase Yoğurt,Light Cola/Limonata veya Ayran.

Yatmadan yarım saat öncede

1 Bardak Süt'e Bal Pekmez Karıştırıp İçiyorum 50gramda siyah kuru üzüm yiyorum.

Bu diyet günlük protein ihtiyacımı karşılarmı hacim yapmak istiyorum kilo alma konusunda kararsızım boyum kısa zaten yarım hobbit kadar boy'um var birde aşırı kilo alırsam güzel durmaz diye çekiniyorum ilgilenicek ve yorum yapıcak herkese teşekkürler.

Akşam Yemeginde 1gün bitkisel 1gün hayvansal içerikli protein almak istiyorum saglık açısından bunun içinde bana öneri verebilicek olan varsa sevinirim.

Birde Boy için Balık Yagı Hap'ı alıyorum bu kiloma daha dogrusu aşırı yaglanmama neden olurmu?mide çevremde biraz yaglanma var.

İlgilenicek ve Yorum Yapıcak Herkese Simdiden Teşekkürler.

2. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    oncelıkle programın brak hacım ıcın olmayı defınasyon ıcın bıle uygun degıl

lıght kolayı programdan tamamen cıkar

sabah en azından 5-6 yumurta beyazı yada 150gr lor peynırı ye

saat 17 de ıse yıne en ıyı alternatıf lor peynırı 150-200 gr lor yıyebılırsın

yatmadan once bal-pekmezı brak bunlare bosa kılo aldırır onun yerıne 1 bardak sut ve yanında 150-200gr lor peynırı yıyebılırsın

bırde karbonhıdrat oranını arttırmalısın bunun ıcın de sabah 100gr yulaf

dıger ogunlerdede pılav-makarna-bulgur gıbı kaynaklara yonel

ıyı bır hacım ıstıyorsan bıtkısel proteınlerı saymamaya calıs(buna sen karar verebılırısın bununla ılgılı forumda baslık var ordan kendın bır karara varabılırsın ---bana sorarsan ben bıtkısellerıde sayarım--- ama dedıgım gıbı buna kendın karar ver)

bıtkısel proteın olarak en ıyı kaynak soya kıyması ve baklıyatlardır

balık yagını kesmene gerek yok yaglanma yapmaz merak etme

son olarak eger programını duzeltmessen proteın ıhtıyacını bu programla karsılıyamasssın

3. Qwelan

Qwelan Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BB
    Yer:
    İstanbul
    2 saat antreman fazla bence 60 dk.yı geçmemeye çalışmalısın

4. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    ilgilendiginiz için teşekkür ederim.Tekrar düzenledim listemi söylediklerinize göre mide bölgemde yaglanma oldugu için dediginiz gibi yatmadan önce cıkardım seker'i.

Sabah 09:00-09:30

3yumurta Beyazı,Peynir,Tereyag,Domates,Zeytin,Salatalık,1kase Yogurt,Ballı Pekmezli Süt.

(Yumurta'yı Zamanla Artırıcam yapım geregide benim alerjim var kaşıntı falan yapıyor bende)

Öglen 12:30-13:00

İşyerin'e Gelen yiyecekleri secerek yemegi düsünüyorum genelde zaten makarna,pilav,çorba,ıspanak,fasulye tarzı cıkıyor.

İkindi 17:00-17:30

Makarna veya Pilav 1Kase Yogurt ve Muz,Kavurma Et.

Antreman 19:00-20:30

Antremandan Sonra 1Adet Çikolata.

Akşam 20:45-21:15

Haslanmış Tavuk Yada Et,Balık Patates Püresi(Tereyag Ve Süt İle) Haftada 2gün böyle.

Ispanak veya Kereviz,Kuru Fasulye(diger baklagiller)1Kase Yogurt,meyve. 1günde bu sekilde bitkisel.

Yatmadan Önce 50gram kuru üzüm.

Bu şekilde sanırım hem işte hem evde kendime bir düzen oturtarak yiyeceklerimide düzenli alabilirim.Vakit ayırgınız için tekrar teşekkürler.

Qwelan

Uyarın için tesekkürler antremanda dinlenme aralıklarını kısa tutup programımı daha hızlı tamamlamaya çalısıcam ben birde programdan sonra 30dk kadar mide çalışıyorum ondan biraz uzun sürüyor.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2009

Sayfayı Paylaş