haberlerin tek noktadan takip edilebileceği web sayfası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve batistr tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    selamlar

yeni bir web sayfası hazırladım. türkiyeden ziyaret edilen 10 büyük haber portalının ana sayfasındaki güncel manşet haberleri tek noktadan gösteriyorum şu anda. böylece teker teker siteleri dolaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

siteyi yeni açtığım için çok fazla duyurusunu yapamadım. sizce nasıl olmuş? fikirlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.

http://www.yakingundem.com

2. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    site bende acılmıyor, sadece siyah bi ekran geliyor.

3. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    şimdi tekrar bakabilir misin acaba

4. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    evet sımdı acılıyor.
    site güzel olmus ıcerık bakımından.ama mesala resım resım oldugu ıcın haberın neyle alakalı oldugu tam bellı olmuyor.
    onun yerıne baslık+ufak bı resım seklınde olsa daha ıyı olabılır.

5. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim yorumun için.
    resmin üzerine gelince büyüyor olması gerekiyor. tam olarak o şekilde görüntüleyebilmen lazım.

6. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    hmm evet.resmın uzerınde 1 sn kadar bekleyınce resım buyuyormus.tesekkurler.gormemısım..

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Bende site işlerine meraklı olan biri olarak evet süten 'i' n amacı çok iyi,düşünce çok çok iyi..ancak occaner'in belirttiği noktalar çok önemli..ama editliyorum evet dediği olay olmuş..şimdi daha iyi...yolun açık :)

başarılar...

8. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim yorumunuz için... daha çalışmalarım sürüyor önerileriniz varsa beklerim thums:

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Şöyle bir fikir verebilirim kii belki sen düşünmüşsündür ama biz yazalım adet yerini bulsun ;)

1-mesela sağdaki aşşağı-yukarı çubuğunu aşşağı indirdikçe daha fazla haber kareleri açılıyor...onun yerine saibt yapsan mesela 12 kare -/+ olabilir daha az daha çok sana kalmış...ve en altta ileri geri dgibi bir sekme yaratsan(yapsan)o sayfada aradığını bulamayanların o ileri-geri butonları ile istedkleri alana geçseler.

2-ya sayfanın en altında yada en üstünde iletişim v.b gibi sekmeler eklesen...

şimdilik kafamdakiler buınlar..ama aklıma geldikçe yazarım ...

10. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    öneriler için teşekkür ederim

aslında daha fazla haber sabit yalnızca tıklamadan mousela üzerine gelince yenileri yüklenmeye başlıyor. muhtemelen aşağıya basayım derken onun üzerinden geçtiniz ondan yeni haberler eklendi :) oradaki maksadım tıklamayı azaltmaktı. kimse tıklamayı sevmiyor.

iletişim vs gibi menüler kısmını notlarıma aldım en kısa zamanda yapıcam.

11. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yok bahsettiğim konuya sende bakarsan anlayacaksın şu şekilde yani ; mesela haber kareleri varya aşşağıa ineyim bakayım başka neler var diyorum..en alta indiğimde enalt sol köşede daha fazla haber yazısı ve yüklemeye çalışan kum saati gibi yuvarlak bişey dönüyor ve açılıyor ve bu uzayıp gidiyor sonu gelmiyor yani...orda finish vermen gerekli..yani bir yerde bitmesini bilmeli...oda kodlardan kaynaklanan bir sorun...sn desenkş 10 adet kare görünmesini isityorum o zmaan 10 taneden başka kare göremez kimse..ancak dediğim gibi ileri geri butonları varsa tıklarlar ve görürler.

kusura bakma sen istedin bende yazıyorum :)

12. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    estafurullah ne demek. söyle tabi ki ben memnun oluyorum ziyadesiyle. benim için hatta sitenin yerden yere vurulması daha çok hoşuma gider çünkü eksiklerini daha iyi görürüm bu sayede. kesinlikle moralim bozulmaz en nihayetinde vücut geliştirmeyle ilgileniyorum bir taraftan :)

öbür konu için aslında onun sonu var 30 adet gelince durması gerekiyor. ama gene kontrol edicem farklı bilgisayarlarda farklı browserlarda. sende neden durmadı onu anlamayaca çalışacam.

Sayfayı Paylaş