Haberdeki ayrıntı(son paragrafa dikkat)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve conanthebarbarian tarafından 16 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yanmak üzereyken bacaklarından tutularak kurtulan adamın haberini izlemişsinizdir. Acaba kurtaran adam bunu nasıl başardı?

-Feyzullah Öztürk'ü tam düşerken ayaklarından yakalayarak içeriye çeken aynı sokakta kadın kuaförü Gencay Tatar, olayın etkisinden gece uyuyamadığını belirtti. Olayın şokunu halen üzerinden atamadığını kaydeden Tatar şöyle konuştu:

"Annemlere gitmiştim, annem çay yapmıştı ama içimde bir sıkıntı vardı. Çayı beklemeden çıkarak işyerine geldim. O sırada yangını gördüm ve camdan bir vatandaşın yardım çığlıklarını duydum. Hemen olay yerine gittim ve alt kattaki dairenin mutfak camını açarak kendisine yardım etmek istedim. Herşey 3- 5 saniye içerisinde oldu. Bir saniye bile geç kalsaydım yere çakılacaktı. Çünkü artık tutunacak durumda değildi. Ben ayağını tuttuğumda bir anda kendini camdan aşağıya bıraktı. Son anda ayaklarından tutum, bir an ben de düşebilirdim. Ama kurtardığım için çok mutluyum. Gece gözüme uyku girmedi. O saniyelerle gerçekleşen olayda o vatandaşı tutamasaydım ne olurdu? Kendimi suçlu görebilirdim. Bunları düşünerek sabaha kadar uyuyamadım."

Daha önce vucüt geliştirme sporuyla uğraştığını kaydeden Tatar, bu sayede Öztürk'ü kurtardığını ve bir insanın yaşamını kurtardığı içinde çok mutlu olduğunu söyledi.-
    www.vatanım.com

2. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    süper kahramanlar (batman,süperman..vs.) bunun için kaslı oluyor demekki :D

şaka bir yana inanılmaz bir görüntüydü. insanın kanı donuyor izlerken. içecek suyu varmış adamın.

ama bu nasıl bir acıdır ki kendini o yükseklikten yere atmayı göze alabiliyor. o ateş bunları yapabiliyorsa cehennem ateşini düşünmek insanı bir hayli ürkütüyor, ürkütmeli de.

kafirlere ibret olsun.

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    diz kapağının altından tutması kurtardı diğer adamı ayakbileklerinden filan olsa tutamazdı zaten. ama vücut geliştirme yaptığını soylemesi iyi olmuş

4. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Ben izlemedim şu an sadece okudum ama nasıl tuttuğu da önemli..bir yerden destekli mi yoksa pat diye bel hizasından sarkarak mı? Tutuş önemlidir bizim BB aleminde :lol:

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bende dün aksam haberlerde izledim. Tabiki Vücut gelistirme ile alakasi yok. Veyron´un dedigi gibi diz kapaginin altinda tuttugu icin kurtardi. Yani güc yerine teknikle bu adamin hayati kurtarildi.

Biraz abartilir bu tür olaylar herzaman. Bir an bende düsebilirdim demis, ama dünkü görüntülere bakilirsa hic alakasi yok.

Ama tabiki bu tür yazilara pek cok kisi inanacak, normalde karalama olur vücut gelistirme diye haber olunca, o nedenle bu haber cok iyi olmus ;)

6. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    geçenlerde böyle başka bir haber daha çıktı vgcileri metheden. hep böyle haberler çıkarsa iyi :D

7. CENTAUR

CENTAUR Guest

Haberi bende izledim 80 kiloluk adamı camdan içeriye çekmiş 8 yıl vg yaptığını söylemiş adam biraz koltuklarım kabardı benim de :)

8. mm2000

mm2000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Manager
    Yer:
    İstanbul
    Bu bana ibret oldu.

9. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    orda o adam degilde baska gucsuz bir adam olsaydı adamın ayaklarından tutmaya bile cesaret edemezdi ve o adam şimdi ölmüş olurdu..

neyse bu sayede vucut geliştirme sporunun reklamı yapıldı iyi de oldu 8) helal olsun arkadasimiza.. ;)

10. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  11. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0