Haşlamalarla İlgili Bakarmısınız

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DDogancaNN tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DDogancaNN

DDogancaNN Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Protein için Evi Et Tavuk Yumurta Doldurdum fakat şöyle bir durum varki Haşlanma Yenmiyor yani miğdemi bulandırıyor Hocama Soruyorum yok sadece Haşlama Yiyebilirsin diyor Halden Anlamıyor :) Bu Besinleri Haşlamadan başka yapılabilirmi yada Haşlayıp bir karışım uygulanabilirmi Whey Protein kullanıyorum fakat Sadece tozdan proteinimi Karşılayabiliyorum Buda morelimi bozuyor Bildiginiz bir formül varsa Veya Bu tarz Tariflerin olduğu konular Aradım var fakat yağ filan koyanlar var tuz koyanlar var bunlar kilo yapmazmı Bir bilgi Lütfen :)bench_O

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sadece haşlama yapabilirsin diye birşey sadece saçmalık olur.Tavuk eti ızgara yapılabilir.Az zeytinyağında tava da yapılabilir.Ayrıca tavuk etini patates,biber,soğan ile yemek olacak şekilde az yağlı pişirebilirsin.Yumurtadan omlet yapabilirsin.Bunlardan sıkıldığında ton balığı tüketebilirsin.Izgara kırmızı et tüketebilirsin.Beslenme de sadece haşlama olarak tekdüze ilerlenmesini tasviye etmek çok yanlış.Zaten böyle ne kadar süre devam edilebilirki.
    Sana tavsiyem beslenmene dikkat etmektir.Beslenme olmadan gelişim hayal olur.Başarılar.

DDogancaNN bunu beğendi.
  3. DDogancaNN

DDogancaNN Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Çok Teşekkür ederim Hocam bir Altarnatif sunmuyor e Proteinle Beslenmem gerekiyor Düzgün Tarifler buluyorum fakat Acaba Yağ koyanlar kilo almak isteyenlermi Diye O Konuyu geçiyordum çok Teşekkürler Aydınlattınız Güzelce Karnımı doyurayım inanın 8 gündür Akşam yemegi yemiyor Öğleyin 1:30da Yapmış olduğum 1 tabak Haşlama Tavukla Gün geçiriyorum Saol :)

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Az yağlı olmasına dikkat et.En kaliteli pişirme yöntemi ızgaradır.Haşlamayla hayat geçermi.Başarılar.

DDogancaNN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş