hızlı kilo verme eriyorummm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve freerunning tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    selamın aleyküm arkadaşlar benim spor geçmişim ufak yaşlarımda başladı 8 9 yaşındayken daha breank dansla tanıstım sonra freerunning yüzme le-parkour spor geçmişim cok yüksek askere gitmeden önce bayagı bi kilo aldım askerden geldigimde 98 kiloydum spora başlayalı tam 1 ay oldu bu bir ayda adam gibi diyetimi yaptım ve 98 kilodan suanda 87 kiloya düştüm ama hala karın bölgemde alt taraflarında gözle görülür bir yag tabakası var üst tarafı incelmiş durumda kilo vermeye devammı edeyim yoksa sıkılastırmamı yapayım herkez farklı söylüyor artık kilo verme boyunla orantıda oldugunu söylüyorlar bide size danışıyım burası ailem gibi cünkü boyum 187 kilom 87 suanda bodyde programım süper set

benc pres 4x20 dinlenmeden hemen alt pres geçiş 4x20 bu tars yagları yakmak içinmiş hepsi 4x20 süper set detimide gayet iyi yapıyorum ama korkuyorum acaba bu sekilde daha cok kilo verirmiyim yada vermem gerkiyormu bi yardım edersenz sevinirim

2. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yokmu bir allahın kulu söylücek :D

Sayfayı Paylaş