hınç almak istiyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gordonfreeman tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaslar ben gecen sene okuldan bir kiza asik oldum.biraz muhabbet ettik.sonra ben buna acildi.ileryen gunlerde o da bana sevgi icerikli mesajlar atmaya basladi.acik acik soylemedi ama mesajlarin temelinde sevgi ask vardi.hatta mesajlari goren arkadaslarim bu kiz sana asik falan diyorlardi.kiz serviste falan omzuma yaslanip uyuyordu.daha sonra ben kesinlessin diye buna cikma teklif ettim.ve reddetti.sonra "ben sana yuz veriyorum ama aslinda seni sevmiyorum" falan dedi. bide yuzsuz yuzsuz ozur dilerim dedi.ben bir kac ay aci cektin ama yazin unuttum onu.hatta nefret ediyorum diyebilirim.bu snede hic konusmadik.ben onu nasil sevmisim diye dusunup kendimden soguyorum.anladimki ask diye bisey yok.ask sadece kizlarin erkekleri kandirdigi bir oyun.artik bundan sonra tek askim dumbellar ve buz (buz hokeyi oynuyorum ).kizlara asla yuz vermemek gerekiyor.su kiz kesen erkeklere flanda kiziyorum.birakin onlar size baksin.siz onlardan ustunsunuz.kiz zaten 1.55 boyunda sisman sivilceli birsey.sen kimsinde ba
    enle oyun oynuyorsun.normalde dis gorunuse asla yorum yapmam ama bu baska.simdi ben bundan hinc almak istiyorum.ben nasil boyle birsey yaptim diye kahrolsun istiyorum.
    sizce napiyim ?

2. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    eğer elin yüzün düzgün vücudun iyidurumda ise onla şişko die dalga geç . yanından geçtimi balina geçti t,de kır onu :)

3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bence insanlarla alay etmeye gerek yok...unut gitsin boşverr sana kızmı yok...

m.d., MyShadowKing, Predatel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    İnsanlarla dalga geçmek "Dilin 7 günahından birisidir" Sen sen ol sakın öyle birşey yapma herşeyi zamana bırakman zamanı gelince senin yararına olacaktır. Sadece sabır.

---RamSes--- ve 2157 bunu beğendi.
  5. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    zaten dalga gecmek aklimin ucundan bile gecmedi.istiyorun ki sadece icinden "keske onla ciksaydim.onla mutlu olabilirdim" desin

MyShadowKing bunu beğendi.
  6. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Sevindim öyle birşey yapmayacak olmana. Senin istedğin şey yalnış anlamadıysam pişman olup sana tekrardan yanaşması gibi bir durum. Bunun için kendini bakıma alabilirsin.Yani vucuduna özel gösterebilirsin. Öncelikle fit bir vucud. Bakımlı dişler.Bakımlı saçlar ve kıyafetler şeklinde sıralayabiliriz. Tabi birazda şansa ihtiyacın olacaktır.

gordonfreeman bunu beğendi.
  7. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Madem kız şişman sivilceli nefret ediyorsun falan ne diye hınç almak istiyorsun sen yaşadıkça o çıldırsın onun varlığına aldırış etme en çok o koyacaktır ona.

ercan41 bunu beğendi.
  8. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Yanlış kıza takılmışsın genelleme yapman yanlış. Ve sakın dalga geçme bu seni küçük düşürür sanırım küçüksün bu tür şeylere gerek yok ilerde ne kadar çocukca olduğunu anlayacaksın.

Sen sporuna devam et fit bir görünüme sahip ol o 'şişman' kız sana bakıp bakıp pişman olur. :)

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle kızın 1.55 boyunda sivilceli olması ve kilo problemi olması senin ondan her anlamda üstün olduğun anlamına gelmez ilerde kariyeri çok iyi olur herkes onu konuşabilir seni değil tamam fizik güzellik bunlar önemli şeyler ama sadece bunlar yetmez hayatta bunuda öğreneceksin yaşadıkça dalga geçmeye gerek yok çünkü o senin fiziğinle yüzünle dalga geçmemiş şuda olabilir kız sana aşık olduğunu sanmıştır sonradan arkadaş olmayı uygun görmüştür ancak aşk gerçekten yoktur zaten çok sevince karşındaki insana gereğinden fazla ilgi gösteriyorsun buda ilerleyen zamanlarda hayak kırıklığına dönüşebiliyor herkese gereğinden fazla ilgi gösterme sınır olsun ilişkiye başladığındada ne kadar sevsende ayrılabileceğiniz ihtimali aklınızda bulunsun bir insana fazla güvenmek aşık olmak yüceltmek bunlar hoş şeyler değil

MyShadowKing, Predatel ve 2157 bunu beğendi.
  10. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    ilk arkadasin yorumu bu dusunceye neden oldu sanirim :) benim aklimin ucundan gecmemisti dalga gecmek.

2157 bunu beğendi.
  11. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kıskançlık duygusunu yaratman lazım, her ne kadar arkadaşça da olsa bir şeyleri paylaştıysanız sen ondan uzaklaşıp başka kızlarla takılıp mutlu göründüğün sürece seni kıskanacaktır emin olabilirsin, sonra arada ona yakınlaşıyormuş gibi yapıp geri kaç, istek uyandırır.

dragox ve gordonfreeman bunu beğendi.
  12. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Erkeklerin kız kesmesi, kızların peşinden ayrılmaması olayına katılıyorum ben de, bu kadar abaza olmayın. Nasıl örnek vereyim bilmiyorum ama en dandirik kızın peşinde bile en az 10 kişi dolanıyor, hal böyleyken kızların glutes kasları tavan yapıyor sonra da uğraş dur, yüzüne bakmayacağımız kızlar bile kendini adriana sanıyor, insanlara tepeden bakıyor, erkek beğenmiyor.

Lütfen kızları ciddiye almayın,yüz vermeyin,peşlerinden koşmayın,dünya kızlardan ibaret değil,siz keyfinize bakın,size en ufak zarar veren bir kız için de niye böyle yaptı diye düşünmeyin,yol verin gitsin, başkaları uğraşsın.

Kafanıza göre birisi elbet karşınıza çıkar ve mutlu olursunuz.

m.d., Sivasli58, Fitness&Model ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  13. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    parz sen beni anlamissin iste :) niyetim kotu degil aslinda.baska onerisi olan var mi?

14. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    En büyük intikam önemsememektir.

neverzz ve gordonfreeman bunu beğendi.
  15. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    baska onerisi olan var mi?

16. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bence hiç muhatap bile olma sen sporunu yapmaya devam et başka kızlarla dolaş zaten sen ona yüz vermedikçe ve yanında başka kızlarla gezdiğinde o görüp çıldıracaktır emin olabilirsin :D

gordonfreeman bunu beğendi.
  17. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Senin sevgini haketmeyen birinden intikam alman ona hiç koymaz biliyomusun ? Unut , önemseme.. İntikam intikam dedikçe unutamazsın , kendine zarar verirsin.. Slla geç kız mı yok etrafta , gez gününü gün et :) Ciddi ilişki bünyeye zarar veriyo , bana öyle olmuştu :)

Chomoloko bunu beğendi.
  18. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Kısa boylu, şişman, sivilceli biriyle niye birlikte olmak istedin merak ettim aslında:eek: Tabi gönül bu kimseyi de küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın sakın. Ona yapacağın tek şey kıskandırmak olur yani başka bişey olmaz. Değişirsin vücut olarak tip olarak kendini yenilersin o kaçırdığına yanar.

Kızın seni reddetmesi de şundan olabilir yine sakın yanlış anlama olmasın seni tanımadım görmedim bilmiyorum da. Bi erkekle çıkmıyordur bi süredir o da ihtiyaç duyar birilerine o yüzden böyle yapmıştır ama daha sonra vazgeçmiştir belki daha iyi bi seçenek çıkmıştır ki muhtemelen öyle olabilir o da onu bekliyordur. Hani varsayım tabi sadece bilemiyorum.

19. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    haha :D cok saftim. normalde bu tur seylerin gozumde fazla onemi yoktu.ama bu sefer de birilerinin bir taraflari kalkti :D

20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çirkininde nazı hiç çekilmez hani:D kimseyi aşağılamak değilde niyetim zaten bana göre insan insandır ama kısa boylu çirkin şişman olupda karşındaki erkeğe hakaret etmeleri olsun brad pitt gibi erkek istemeleri olsun beni sinirlendiriyor açıkcası sakın aman boşta kaldım çirkin kızlarla sevgili olayım demeyin sonuç hoş olmayabilir:D gidin direk çok güzel kızlara sevgili olmayı teklif edinki hiç değilse asil bir şekilde rededilirsiniz:D

dragox ve gordonfreeman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş