Gym Rat

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Reddie tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    gym rat (urban dictionary)

"One who spends entirely too much time partaking in muscle building, strength training, cardiovascular, or aerobic activity. Specifically, one who does so at a health club or gym. "

Yurt dışında böyle bir deyim oldugunu ogrendim, kisaca tum bos zamanlarini spor salonlarında spor yaparak geciren insanlara takilan bir lakap. Genellikle emekli olmus amcalar bu sekilde takiliyor. Gecenlerde izledigim bir belgeselde Gold's Gym' de idman yapan ve salonun otoparkinda panelvanda yasayan yasli bir adam gormustum, panelvanin ici berbat bir durumda ama bi dunya da supplement vardi :) sanirim gym rat gercekten o oluyor. Bizde tanidiginiz var mi boyle salon faresi amcalar ?

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Benim bildigim kimse yok :). Ama basliga katkim olsun, gym rat'in es anlamlisi gym freak. Bilmeyenler icin rat, farenin bir buyuk boyu, yani sican. Freak de siyrik, ucube, ya da cilgin anlaminda. Buradaki kullanimi her halde saydigim uc sifati da kapsiyor.

3. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    geçenlerde izlediğin belgeseli biz nasıl izleyebiliriz? :)

4. Angelossi

Angelossi Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    torrent sitelerinden bulabilirsiniz.

Bu arada benim salonumda 4 tane Gym rat yaşıyor : )

Sayfayı Paylaş