GYM Fashion - Vücut geliştirmenin bir parçasıdır

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve loving tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. loving

loving Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba arkadaşlar;

Ben GYM modasının da olduğunu düşünen hatta bunun motivasyona da katkısı olduğu düşüncesi içerisindeyim.
    Benim kullanmak istediğim şort ve atlet tipleri bunlar gibi olsun istiyorum atletlerin bir kısmını buldum benzer
    Ama bu şortlardan her yerde aramama rağmen bulamadım..

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum İstanbul Avrupa yakasın dayım hangi marka yada online siparişle getirtebiliriz yurt içinden ?

Not : Bir alman sitesinde buldum TR'de var mıdır ?

Home • GYM AESTHETICS

2. panzerkampfwagentiger

panzerkampfwagentiger Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    takipteyim araştırayım biraz.

loving bunu beğendi.
  3. panzerkampfwagentiger

panzerkampfwagentiger Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
  4. loving

loving Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    53
    Evet inceledim hocam benimkiler biraz daha modern baskı ve çizgiye sahip modeller çünkü artık renklerin çizgi ve modellerinde bir enerjisi var bence..
    Bu alman sitesindeki ürünlere ulaşmanın yolunu buldum hostes bir kaç arkadaşım var ay sonu uçuşları var almanya ya gittiklerinde
    Beden ölçülerini verdim alacaklar gelince paylaşırım..

5. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    loving bunu beğendi.
  6. loving

loving Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    53
    Süpermiş hocam ama eski nesil BB ürünleri bunlar ama işe yarar şeyler var paylaşım için teşekkürler.

7. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    hocam zaten buraya sektördeki yenilikler anca 2 seneye geliyo lafa gelince global dünya falan diyoruz da bu ülkedeki gümrük ve vergi mevzuatı yüzünden doğru düzgün bişeyden faydalanamıyoruz

faydalansak bile avrupanın abd nin misli misli fiyatlarına(supplementler besinler avakado kinoa vs...)

loving bunu beğendi.
  8. loving

loving Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam efsane bir yorum yapmışssın tebrikler... O kadar anlam dolu ki ..
    Aslında herkes bunun farkında ama bir girişim yaptırım yok malesef..
    Bu konularla bu ürünlerin vergi vs gibi federasyonun girişimde bulunması lazım değil mi ? Spor bakanlığı mı yoksa ?
    Keşke bu konuda sesimizi duyurabilsek..

9. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci

hocam suplement için hazırda forumda bi arkadaşın imza kampanyası var bende aktif olarak destekliyorum kampanyayı ama malesef diğer kalemlerde hiç gelişme yok

kuşkonmaz yada asparagus normalde ülkemizde bol yetişen bi ürün ama malesef market raflarında yok (macrocenterde konservesi var 15-20 tl arası yurtdışından ithal)

yada tatlı patates akdenizi gezdiysen bilirsin hatayda kilosu 1 tl bile değil mevsiminde gel İstanbulda 1 kg yi 5-8 tl arası alamazssın aynı şekilde esmer prinç nerdeyse heryerde prinç yetişiyor ama

esmer princin fiyatı normal princin 2 katı(aslında toplanan prinç esmer prinç beyazlaştırma işleminden sonra pilavlık bildiğimiz hale geliyor)

et konusuna zaten hiç girmiyorum bizde sistem birilerini zengin etme üzerine kurulu olduğu için olması gereken hiçbirzaman olmuyor kanunlar yasalar mevzuatlar hep birilerinin cebini doldurma

üzerine uygulanıyor

daha da çok yazarım da neyse..

loving bunu beğendi.
  10. loving

loving Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    53
    Yaz yaz ben cesur bilinen fakat bunlara kayıtsız kalmayan kişilerin muhabbetine her zaman saygı duymuşumdur sanada saygı duyuyorum yazdıklarınada..
    asparagus daha bugün salonda konuştuk sabah vakti idman sonrası aynen sadece konserve var muhabbeti geçti aramızda..
    Et konusu haklısın ben bir çiftçi ile konuştum devletin tarım ve hayvancılığa özellikle hayvancılığa verdisi çok azmış azında altında hatta..
    Hatta ne demişti gerekli destek çıkılsa kg'nu antrikotun bonfilenin şuyun buyun şuanki değerinin 4,5 kat altına yiyebilecektik diye..

Bakalım ilerleyen dönemlerde ne değişecek neler eskisi gibi kalacak merak konusu açıkçası..

cr7dossantosaveiro bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş