Guzel bir kombine!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve king87 tarafından 27 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Uzunca zamandir kendi preworkout urunumu yapma fikri vardi kafamda. Amerikadan gelen bir arkdasa Controlled labs Psyko, Controlled Labs purple wraath urunleriyle creatin caffein tablet ve bulk beta alanine getirttim.

piyasa da bunca guzel preworkout lar varken neden boyle bir seye kalkistin derseniz, ben olabildgince icinde ne ldugunu bildigim minimal zararda belkide bir preworkout hemde kasi olabildigince aminoca besleyecek bir urun elde etmek istedim.

Su aralar 2 x 200 mg caffeine tablet yanina 6 gram beta alenine yine 6 gram creatine ve bir olcek purple psyko(icinde 4 gram hydrolize whey, 2.5 gram leucine ve 1.5 gram citrulline malate var) karisitirip spora gitmeden yarim saat once tuketiorm. bugun ikinci gundu. inanilmaz bir dayaniklilik ve pump yasadim. havanin sicaklgiindan belki de bastigim agirliklarda gozle gorulur artis yok fakat bitmek tukenmek blmeyen bir guc odaklanma ve guzelb ir pump var. bakalm 1 ay bole deneyecegim, sonra oranlari degistirip baska bir preworkout yapacagim.:)))

2. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    kafein tabletini sabah kalktında bir antreman oncesi 1 alabilirsin.bunların hepsini bu şekilde karıstırıcagına purple wraath kullanabilirdin gerçi o intra ama yinede içerik hemen hemen aynı.gerci güzel bir kombine yapmıssın arginine olan birşeyler eklersen damar genişligi bakımındanda sana yarar saglar

3. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Valla dostum, isin ozu istedigim oranlarda karistirmak bu urunleri. Beta alanine miktari bana yeterli gelmedi purple wraath deki. ayrica creatin yok wraath de yine.
    argine yaptigim arastirmalarda cok da etkili bir urun olmadigi sonucuna ulastim. dedigin etki icinde citrulline malat var:)

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Diğerleri

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş