gunluk beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emrah tarafından 29 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ewet arkadaslar ılk once merhaba sızce benım gunluk nasıl beslenmem gerkıyo suan benım beslenmem
    sabah saat 10 da 3yumurta beyazı 100gr mısır gevregı peynır zeytın pekmez saat 11 gıbı proteın shake+amıno9000+glutamın+creatın saat 1 gıbı proteın shake+amıno9000+glutamın+creatın saat 2de ıste ogle yemegı ne cıkarsa artık saat 4,30 gıbı 100gr haslanmıs tavuk saat 7 gıbı 100 gr haslanmıs tavuk bırde eve gelınce aksam 11 gıbı bır seyler daha yıyıp yatıyorum glutamın ve creatınde ıcıyorum sızce bana yeterlımı bu yoksa daha takvıye yapmam lazımmı ?
    boy 168 kılo 65 vucudu gordunuz zaten

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    4.30 ve 7 gibi yediğin öğünlerde 70-80 er gram karbonhidrat almalısın. Saat 11 ve 1de bu kadar çok supplement alma sebebini anlayamadım ama herhalde o saatlerde antrenman yapıyorsun, o zaman tamam ama eğer antrenman saatin akşam ise, o saatlerde bu supplement bombardımanı hem cebine zarar hem de çok anlamlı değil.

3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    dedıgın gıbı antreman var cunkı vardıyalı sıstemde calısıyorum aksam 10 a kadar sabah yapıyorum sporu :D bu arada 15 dakka cay molasında ekmekle yıyıroum ne yapsam acaba 80 grm karbonhıdrat ıcın cabuk tuketılen

Sayfayı Paylaş