GrowTaller Programı (Boy Uzatma)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve burakbb tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burakbb

burakbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese merhaba. internette yaptığım araştırmalar sonucu esneme hareketlerinin boy uzamasına katkısı olduğunu öğrendim ve GrowTaller adlı bi program buldum fakat bu programın ne şekilde ne aralıkta ve kaç kez yapılacağı hakkında herhangi bir fikrim yok. Daha önce bu programı uygulamış arkadaşlar varsa ya da bu program hakkındaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

[​IMG][​IMG]

2. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    bu forumda boy uzaması ile ilgili açılan konuların haddi hesabı yoktur...ne boy takıntılı insanlar varmış...
    bu hareketleri yapıpda uzayan insan varmı acaba... boy uzaması = genetik....neden hala anlamıyorsunuz :)

3. burakbb

burakbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle cevabın ve ilgin için teşekkür ederim fakat herkes tarafından da bilinir ki boy uzamasının %75'i genetik %25'i beslenme ve çevresel faktörlerdir.
    Ayrıca Esnetme hareketleri boy uzamasına yaptığı katkının yanında spor yapan biri için vazgeçilmezlerdendir. Bu yönden bu hareketlerin ne şekilde kaç kez yapılacağını merak ediyorum.

4. ergunfb06

ergunfb06 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Bunu yapıp etkisini gören oldu mu acaba ?

Sayfayı Paylaş