gripten korunalım...:)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TosSsi tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. TosSsi

TosSsi Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ç.kale
    bi domuz gribidir almış başını gidiyor normal gripten daha az zararlı olduğu söyleniyor ama biz en azından spor hayatımıza ara vermememiz için herhangi bir gribe yakalanmamalıyız bunun korunumu da tamamen doğal günde 2 mandalina yada bir portakal tüketin gripten korkmayın bir çok doktordan bu şekilde duydum en son prof. dr. olan biyoloji hocam da bunu önerdi sizinle paylaşayım dedim.thums:

ayrıca vücudun savunması için vücudumuzda üretilmeyen aminoasitlere ihtiyacı var ama bunlar yumurtada bol miktarda mevcut yani biz bb ciler bol miktarda alıyoruz zaten.. :D

sağlıcakla kalın ii çalışmalarbench_O

okaaan bunu beğendi.
  2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Şu grip aşısı dalgası ne oldu sağlık bakanı vurdurun diyor başbakanda dolaylı yoldan vurdurmayın diyor bu ne yaman çelişkidir kobay olarak kullanılmaktan korkuyorum hep bu büyük ülkelerden yayılıyor bu lanet hastalıklar durup dururken amaçsızca ölmek var..
    Bu arada domuz gribi normal gripten daha az zararlıdır lafı yalan o insanları paniğe sürüklememek için yapılan klasik devlet politikası yani tehlikeli:(

3. TosSsi

TosSsi Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ç.kale
    bilemem zararlı veya değil ama gribin hastalıktan daha riskli olduğu kesin başka bir ülkede domuz gribi aşısı olan bir kız felç geçirmiş ve artık sadece geri doğru yüryebiliyormuş.

4. torres67

torres67 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    evet bunu izlemiştim haberlerde bir kişinin de bu aşıyı yaptırınca damarlarında bir sorun olmuş hemen tedaviye alınmış aşının yan etkilieri olduğu belli her kişide farklılık gösteriyor açıkçası aşı bana güven vermiyor

en iyisi sağlıklı beslenmek gerekli vitaminleri almak ve en önemlisi spor yapmak ter atmak.

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    biz vgcilere bise olacagisi sanmiyorum acikcasi. zaten her sabah 1 multivitamin hapi iciyoruz bide mandalina portakal greyfurt (greyfurtun yag yakma etkisi var diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum) la desteklersek zaten amino asidimizde bol hic bise olmaz:)

6. coach

coach Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    size uzun bir zamandır kullandığım ürün olan colostrumu öneririm ...gnc nin ürünü... grip aşısına göre 3 kat daha etkili olduğu kanıtlanmış ..zaten basında da haberleri çıktı. cv itamini olarak ester c echinecea, ve colostrum...colostrum ilk ağız sütü..ürün sığır sütü olarak üretilmiş özellikle hem gençlere ve de yetişkinler için 1 numara ama bizler için özelliği ise spor yapanlar için fiziksel gelişmeye kas gelişimine ve performans artışı üzerinde etkiliymiş.hem kendim kullanıyorum hemde arkadaşlarıma öneriyorum sizede tavsiye ederim

7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bence bu aşıyı olmayında gripten korkmayında(moral bozukluğu, endişe gibi piskolojilerde çok sağlıksız drumlar yaratabilir. Sporunuzuda baltalar). Spor yapan insanlarsınız, rahat olun ;)

8. gargey

gargey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aldıgımız proteinler bizi korur asiya filan gerek yok :D

Sayfayı Paylaş