greg valentino'nun kolları patladı!!!

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve virtual_insanity tarafından 14 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar bu pano genelde bir wallpaper panosu gibi kullanılıyor ama konuyu yazacak en uygun yer burasuydı!!
    bu sporla ilgilenen (cidden ilgilenen) çoğu kişi valentino yu tanı o 71 santimlik devasa kollarıyla bir cok prof b.bciyi de gerisinde bırakmıstır sahsen ben onun bir kaç tane videosunu izlemiştim..sanırım dunyadakı en buyuk kollar ondaydı..
    gecen gun gazete de okudum kolları asırı steroid alımına ve fazla yuklenmeye dayanamamış ve erimeye(sıvı salgılamaya) ve sönmeye baslamış -gazete de kolları patladı yazıyordu :shock: -
    ayrıca valentino steroid alıp satmaktan da ceza yemiş

lütfen dikkatli çalışalım sınırlarımızı zorlamayalım..belki bizler valentino gibi olup kollarımızın patlamasına! neden olamayız ama bizde kendi calışmalarımız sırasında kendimizi aşırı zorlayarak ve dengesiz hareketler yaparak tehlikeye atmıyor muyuz? önemli olan her işi saglıkla yapmak sağlık için yapmak yoksa kolum 3 santim kalın oılmuş sağlığım yerinde değilse neye yayar :cry:

not:yanlış yere başlık açtıysam lütfen modlar tasısın

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Forumda bir kaç yerde videosu var. Patlama değil adam kendisi şırınga ile delmiş kollarını.

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=5979&highlight=gregg+valentino

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3967&highlight=gregg+valentino
    yukarıdaki başlıklarda videolar mevcuttur

arkadasım acaba kendi kolunu patlatabilecek kadar çalışabilirmisin sen ? Ben o acıya dayanamazdım açıkçası.. Bir sürü vücutcu sınırlarını zorlamışlardır biceps antrenmanlarında örneğin Dorian Yates ama kolu patlamamıştır..

Zaten bir sürü insan sporumuzu tanımayıp ön yargıyla yaklaşırken bu sporun içinde olanlar bile kendinizi zorlamayın kolunuz patlar derse ne anlamı kalıyor body building 'in

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Kolu patlamıssada ıyı olmus, oyle uzay yaratıgı gıbı kol yaparsa oyle olur ne anlamsız ne sekılsız seylerdı o kollar bızım sporun kotu propogandasına sebep olmasıda cabası.

Dorıanın kolu patlamamıs denmıs ama olympıa serısını bırakmıs olmasının sebebı sol kolundakı asırı zorlamadan olusan deformasyon ve kuculme ıdı , bu forumda resımlerı de vardı hatırladıgım kadarıyla

5. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    haketmis o adam
    asırı gitmisti zaten
    iyice abarttı...iste sonu bu olur...bir seyin asırısına kacarsa sonu budur...

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ohhh iyi olmuş yaratık adam

7. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Diger organlarida patlayana kadar devam edecekmi bakalim. Cok iyi olmus bu sporu kotuluyodu zaten goruntusuyle.

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    işin kötüsü adam resimlerdede hep gülüyor ve övünüyor kendisini demekki çok beğeniyor acaba ençok neresini beğeniyor :evil:

9. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    pardon

Diger organlarida patlayana kadar devam edecekmi bakalim. Cok iyi olmus bu sporu kotuluyodu zaten goruntusuyle

Greg's bicep blowout - serious injury and surgery

Resim gitmis tekrar ekledim mod arkadaşlar yukarıdaki msjımı silerse sevinirim :)

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bu resim yanlız 5 sene önceki resim arkadaşlar bu eski bir olay bende yeniden bişey oldu sandım

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Zaten 5 sene önce de, Greg Valentino "The Man Who's Arms Exploded" diye bir belgesele konu olmuştu. Belgeselin linkleri veyron'un verdikleri arasında. Bu ifadedeki mecazı gerçek sanmış virtual_insanity ya da haberi okuduğu yer.

12. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Valla resim hangi olay bilemiyomda gecen gazetedede cikmis diye duydum pismanim flan diyomus. Ama hsd arkadasin dedigi gibi hicte oyle gibi durmuyo verdigi pozlrda :lol:

13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    O pozlar eski. Zaten 5 sene önce de pişmanım diyordu. Ameliyat olmuş 5 sene önce.

14. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar ben valentinonun kollarının gercekten patladığını düşünmüyorum.yani gazete de ilgi çekmek için öyle yazmışlardı bende sizin ilginizi çekmek için yazdım..hem o resim eski o olayla alakası yok..orda damarları aşırı kan pompalamaktan çatlayıp derisi yırtılmış..benim dediğim --zaten yazmışım yukarıda!-- kolları sönmeye ve sıvı salgılamaya başladığı ve antrenman yapamadığı..artık bilimsel olarak ne sıvısıdır bilemeyeceğim

vevron ben kollarımı patlayıncaya kadar zorlayamam kardesim ama bunu bir marifet zannedip de demeye calışmadığımdan yoksa psikolojisi aşırı bozuk bir adam bence kollarını o hale getirir ve kendini bu kadar zorlar..asıl olan bu sporun aslında bir estetik sporu olmasıdır öyle en cok kası kim yacacak bakalım sporu değil yani!!!!!yoksa rulh ronnie'den çok daha iri ve kaslı..ondaki kanatlar f16'da yok amaronnie daha define ve estetik..ayrıca sınırlarını zorlamak başka duracagın yeri bilmemek başka..yoksa her sporda insan sınırlarını zorluyor ama kendi sağlığına zarar vermemek kaydıyla..yoksa emre belezoğlu kas kasılmasından dolayı sancı cektiği bir maç sırasında yok ben çıkmıyacağım sınırlarımı aşacağım diye maça devam etse futbol hayatı söner..

bir de ben dikkat edelim steroid kullanımından kacınalım kullanan varsa dengeli kullansın demek istedim konu nereye geldi :shock: :shock: bilmem anlatabiliyor muyum?

15. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Bu sporu böyle aşırıya kaçarak bilinçsizce yapan ve zaten toplumun önyargıya sahip olduğu bu konuda
    şimşekleri daha da üzerimize çeken bu tip adamların bence kollarının değilde kafalarının patlaması gerekir.

16. erasmus

erasmus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yanlıs steroid kullanımı... igrenç... en iisi natural

17. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    yanlis steroid kullanimi degil bu olay bambaska bisey steroidle alakasi yok..bakiniz SNYTHOL :)

18. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bu bildiğimiz ruh hastası.... bir kız vardı adını unutum kilo takıntısı vardı 1gram yağ ve kas kalmamş kızda kemik ve deri sadece bütün dişler dökülmüş ve günde sadece bikaç bardak çayla ayakta duran bi kız. doktorun dediği onu bugüne kadar ayakta tutanın o çaya atığı 2-3 küp şeker olduğuydu. kız hala aynaya baktığında kendisini şişman olarak gördüğünü söylüyordu. sonrdan düzelmişti sanırım piskok desteği ile. bu beslenme ve spor işlerinde bilinç ve piskoloji çok önemli nerde ne yapılması gerektiğini bilmekve durulması gerektiği yerde durmak gerek. adam resmen kolunun içine bolonları koymuş ve mutlu yani.resmen ruh hastası nediyim

19. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    bu kadar mal ınsan gormedım adamın kolu patlamıs hale enjekte yapyıyor cok fena geberıcek o bu dıyarlardan yakında cenazesini kendi kolları ıle kaldırır tovbe tovbe

20. body builder

body builder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    saçmalamış bir adamdan başka bişi değil o

Sayfayı Paylaş