Greg plitt mft28 programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve legenDary tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar Greg Plitt'in çok büyük hayranlarından biri oalrak bu konuyu açmayı uygun buldum.Antrenman önceleri videolarını izleyerek gaza gelirim.Ses tonu ve vurgulamalrı çok hoşuma gidiyor niyeyse:)
    Bodybuilding.comda mft28 adlı proframı var ve yorumlarda gerçekten çok güzel sonuçlare verdiğini söylüyor.4 hafta süren bu programda her gün ayrı bir bölge giriliyor ve her bölgede süper setler drop setler ve giant setler uyguluyor.Açıkçası çok hoşuma gitti kendi bulduğu hareketler ve yöntemlerde var.Bir kaç hareketini denediğimde ağrıdan duramadım açıkçası:Dbu videoları paylaşmayı uygun buldum foruma yakışacaktır.

İik gün göğüs:Greg Plitt's MFT28 Day 1, Chest Dominance Bodybuilding com - YouTube

İkinci gün sırt:Greg Plitt's MFT28 Day 2, Back Bodybuilding com - YouTube

Üçüncü gün omuz:Greg Plitt's MFT28 Day 3, Shoulder Shred Bodybuilding com - YouTube

Dördüncü gün kol:Greg Plitt's MFT28 Day 4, Arms War Bodybuilding com - YouTube

Beşinci gün bacak:Greg Plitt's MFT28 Day 5, Legit Legs Bodybuilding com - YouTube

Ve karın:Greg Plitt's MFT28 Abdominal assault Bodybuilding com - YouTube

Bu da fit test adını vediği bir çalışması:Greg Plitt's MFT28 Fit Test Bodybuilding com - YouTube

Ve motivasyon konuşması:Greg Plitt's MFT28 Find Your Inspiration Bodybuilding com - YouTube

2. lordsoth

lordsoth Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Bodybuilding.com'da detaylı olarak program yazıyor, günde 2 kez antrenman yapıyor ve sadece 1 ana öğün yiyor. Geri kalan öğünleri sıvı protein içerek geçiştiriyor. Uygulaması gerçekten zor bir sistem. Yapabilen olursa günlüğünü görmek isterdim.

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    uygulayıpda ölmeyen bir arkadaş varmı acaba :D videoları gerçekten çok zor ben 2 yıl sonra yapmayı düşünüyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Ocak 2014 ---
    fit testte adam 60 saniyede 87 şınav çekiyor fakat sonlara doğru yavaşlıyor heralde bilerek yapıyor heves kırılmasın diye :D
    greg plitt kendi fit test sonuçları merak edenler

Awesome fit test!!
    Greg Plitt on MFT28

60sec:

Greg Plitt's Personal Test Results ///

Push-ups: 87 reps
    1/2 bodyweight curls: 50 reps (vücut ağırlığının yarısıyla yani )
    Dips: 45 reps
    Chin-ups: 31 reps
    Squat jumps: 23 reps
    Sit-ups: 61 reps
    Şimdi birdaha baktm da fit test'te sonuçları gerçek değil. Sit ups yani tam mekik 60 saniyede 61 tane yapıyor. Ben geçen sene kara harp okuluna hazırlanırken 1 dk de 55-60 tane yapıyordum zaten. Bu adamın daha fazla yapması lazım motivasyon bozulmasın diye az yapmış heralde

Son düzenleme: 19 Ocak 2014
  4. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Göğüs videosunu kısmen izledim, ancak bu çok da hacim döneminde yapılcak bir antreman değil, yanılıyor muyum?

5. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Abi bu adam nasıl overtraining olmuyo :D

6. exsisman