Graffiti

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve seak52 tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. seak52

seak52 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Bu graffiti konusu biraz karışık bazıları serserilik diyo bazıları sanat ki bence mutlaka sanat izin verilse çok güzel işler ortaya çıkıyo ama eskiden kalan duvar yazıları yüzünden serseriler tinerciler vsvs yapıyo gibi gözüküyo biraz izin verilse çok yetenekli insanlar var türkiyede sokak duvarlarının gri kalmasındansa renkli olarak içinde karakter olarak durması daha güzel bende ama mutlaka izinli olmalı izinsiz yapılan işler yanlış bide örnek vermek istiyorum her yaz düzenlenen bi festival var moas izleyin türkiyede çok iyi yazanlar var bence izin verilmesi gerek.

https://www.youtube.com/watch?v=pyfC_G06mV0

2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Bu ülkede bazı önyargıların kırılması lazım.Sizinde ilginiz var ki bu konudan şikayetçisiniz.Bence de abartılmadığı sürece izin verilebilir.

seak52 bunu beğendi.
  3. seak52

seak52 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Zaten öyle herkes yapsın istemiyoruz iyi yapabilenler yapsın ben 8 9 aydır yapıyorum daha hiç duvar boyamamdım ufak cafe duvarları çizgi film karakterleri dışında 3 ayda bir festivaller düzenlense insanlar bilinçlense yeter

Sayfayı Paylaş