Goguste simetri bozuklugu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve medcezir tarafından 30 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. medcezir

medcezir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    merhaba arkadaslar..ben 4 aydir calisiyorum ama bi sorun var.Sag gogsum buyuk sol gogsum ona gore daha kucuk.Ne yapmami onerirsiniz?bilgilerinizi benimle paylasirsaniz sevinirim..

2. mixtape

mixtape Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    malatya
    simetrii

ağırlık kaldırırken presslerdee kaldırma esnasında bazen bozukluklar olduğunda bu tip durumlar oluyorr bir kolun diğerinden daha güçlü olması gibi benimde omuzumda aynı muhabbet varmışş sol omuz daha belirgin bendede ama göğüsü çeşit olarak çalışmak simetri konusunda önemlii göğüsü kopmle çalışmak ve doğru çalışmak öenmlii

3. medcezir

medcezir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    saolsin... ben hareketi eskiden dogru yapamiodum kollarim sallaniyodu ama agirliklar artti ve simdi iyi yapiyorum.ayrica benim goguslerin yanlari cikti.gogsumun tam ortasinda bosluk varr.bunun bi caresi varmi acaba?

4. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Göğüs ortasındaki boşluk için aşağıdaki başlığa bakabilirsin.Ararsan başka başlıklar da bulabilirsin ;)

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=4565&highlight=g%F6%F0%FCs%2A+bo%FEluk

5. Gokhan53

Gokhan53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezer
    Yer:
    İstanbul
    Ya bende göğüse yükleniyorum ve faydasını aldım ağrılarım oluyo ve sertleşiyo ama hala sarkık ufak bi toparlanma var ancak genişleyip güzel gözüksün istiyorum.

6. BeastModeGym

BeastModeGym Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kollarınızı eşitledikten sonra bu sorun ortadan kalkacaktır..agırlık güçlü olan kola bindiginden ötürü güçsüz olan kol ve kas sistemi gelişmiyor. bir diger önerim ise dumbell ya da bench'i makinada çalışmanız.

Sayfayı Paylaş