Gogus Problemim :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berfo98 tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berfo98

berfo98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sa Oncelikle yasım 15 lise 1 ogrencisiyim boy 1.77 kilo 95 :S Goguslerimin Kari gibi olmasindan Psikolojik baskım vr.... Lise gectigim icin kız falan filan tip vr. ama kaybediorm gousten bisi giyemiorm evde 3 er kg 2 dumbel vr dumbell bench press dumbell flyes gibi hareketli ypmaya baslasam kac ayda gogusum duzelir ? ve sertlesir

2. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle bir doktora jinekomasti suphen oldugunu ilet ve kontrolden gec.

3. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    berfo98 benimde hafif bir göğüs problemi vardı.İlk ay db bench press,db flyes,db pullover ve şınav çekerek 5kg ile başladım.Çok az bir toparlanma oldu.Spor salonuna yazıldım 3 haftada biraz daha gelişme oldu.İlk önce doktora gidip yağdan mı yoksa jinekomastiden mi olup olmadığını öğrenmelisin.

4. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Jinekomasti olsan bilene bence ameliyat olma boşuna 3bin tl vermiş olursun,sıkı bir diyet ve spor salonunda 5 6 ay içinde toparlanır.benim arkadaşın abisi jinekomasti olmasına rağmen şuanda görsen profesyonel sporcu gibi.
    ancak 3kg dumbel larla nekadar çalışabilirsin bilemiyorum.bir süre sonra 5kg geç Tavsiyem Spor salonuna yazılman

5. berfo98

berfo98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi Gittim doktora kadın baktı dedi bileteral jinekomasti annemde dedi bosver ameliyatı yasın kucuk dedi bende baskete ve futbola basladım haftada 1 gun halı saha yapıorum gunde 2 saat basket oynuorm kendim baya terliyorum simdi evde programa basladım butun kaslarımı calısıtıorum bench press fly, vb kol kası kanat kası hepsini yapıorum sabit 20 şer tane annemle konustum haftaya barfiks ve 5 kg dumbel alıcam gelisim sureci nasıl olr nasıl erkek gib gogus sahip olruum ? ve ne zmn :)

6. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Beslenmene bağlı istediğin kadar spor yap beslenme kötüyse hiç bir işe yaramaz

7. berfo98

berfo98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasil bir beslenme zaten ekmek fln kestim

Sayfayı Paylaş