God of War serisinin en yenisi PSP'de!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Karasan tarafından 29 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, uzun zamandır video oyunlarıyla çok fazla ilgilenmiyordum, eski zamanların sistemleriyle aram çok iyiydi, ama son 8-9 senedir genel olarak uzakta durdum oyun dünyasına, zaman zaman emülasyonlara sardırdım, herneyse, bu aralar tekrar hızlı bir dönüş yaptım.
    Önce PSP aldım, hemen paylaşım sitelerinden en yeni oyunları indragandi yaptim.
    Karşıma God of War isimli muhteşem bir oyunun demosu çıktı, aman yarabbim o nedir?!
    Bu nasıl keyifli, muhteşem bir oyundur, sinir sistemim, tüm bir duyularım bayram etti.
    Grafikler, vahşet, oynanabilirlik, karakterin karizmasi ve Yunan Mitolojisine dayanan çok cazip bir konu...
    Deli oldum, meğersem bu meret 3 senelik bir geçmişe sahipmiş, PS2 'de iki oyunu varmış.
    Vallahi uzakta kaldığım dönemde neler kaçırdığımı daha iyi anlıyorum.
    Max Payne ile de geç tanıştım, 2006 gibi ilk oyunu oynadım, 2'sini ise 2007 sonlarında oynadım, oynarken sık sık kendime, "şahane, muhteşem, lezzetli" diyordum, ne oyunlar yapmışlar falan diye zevkle söyleniyordum.
    Sonra Prince of Persia serisini gördüm, onada taptım, deli oldum.
    Şimdi bakıyorum, bu oyun dünyasında mutheşemliğin sınırı yok!!!
    PSP'de demo olarak oynadığım God of War Chains of Olympus beli deli divane etti.
    4 martta resmi olarak satışa çıkıyor, internete düştüğü an indirip bitirmek farz.
    Birde ucuz PS2 arayışındayım, bu serinin ilk iki oyununu oynamak için bile olsa PS2 alınır.
    PSP'si olanlar, gelişmeleri buradan aktarırım ;)

2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Evet "Karasan" PS-2'de bu oyunu çok oynadım,Ses efektleri çok güzel,Oyunda ilginç bir nokta var, gemide 2 bayan aynı anda ilşkiye giriyorsun ve puan kazanıyorsun,oradaki sesler falan tuaf olmuş bir ara oyunu oynarken tam anlattığım bölümdeydim ve puan almaya çalışıyordum, o anda dayı geldi Ne yapıyon lan demezmi:lol: bende oyun olduğunu belirttim,hemen elimden Kolu kaptı ve kendi oynamaya başladı, Yalnız bir alan var ve oraya geçemedim sinir oldum,sürekli daire şeklinde dönerek evlerin arasından bir yere gidiliyordu, ortada ise büyük bir canavar sürekli atşe topu falan atıyordu,bir türlü yanına gitmeyi başaramadım...

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Evet o dediğin bölüm bulmacaymış, oldukça zor bir bölüm olduğunu okudum, valla bu oyun dünyası fena birşey, oynadıkça, tamam bu oyun olayı bitirmiş dediğiniz oyunlardan daha iyilerini bulup onların peşine düşüyorsunuz, cidden bu oyunlara yetişmek mümkün değil...
    (dayının direkt oyuna dalması süpermiş :D

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Bir oyun vardı,Zombilerin içerisinde bir kasabada oyuna başlıyorsun, oyunun kahramanıda bir bayanı arıyor,o yüzden sürekli zombilerle karşılaşıyor gerçeğe yakın ve ürkütücü bir oyundu fakat ismi aklıma gelmiyor..Baya uzun bir oyundu yaklaşık 4-5 saat oynamıştım ve oyunun yarısına gelebilmiştim, bu zamana kadar oynadığım oyunlardan en iyilerinden birisi,kesinlikle tavsiye edeceğim bir oyun ismi aklım gelmiyor fakat oyunu oynamadan önce bir yere not alır eklerim,
    O değil Adam PS'yide aldı eve götürdü, ne zaman gitsem başında ve öyle bir dalıyorki oyuna sanki gerçek hayatta yaşıyormuş gibi, örneğin oyunda sol tarafında zombi geliyor ve hamle yapıyor dayımda otomatikmen sağ tarafa doğru yöneliyor, sanki zombiyle gerçekte savaşıyorhyper_

5. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    bahsettiğin oyun sanırım "alone in the dark"... playstation1 in en guzel oyunlarından biriydi..diğeri de collin mcrae rally idi.
    max payne 2 superdi. zamanında bu oynu oynarken(o muhtesem slowmotion sahneleri.sarjor degiştirmeleri vs) evde SAM diye çok dolaşmışlığım var.
    god of war ps2 nin 1 numarasıydı bence...

Sayfayı Paylaş