Gobek Bolgesindeki Yaglari Yakma ve Kas Olusumu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kamufle tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Kamufle

Kamufle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Ben 15 yasinda, lise1. sinifim. Sorunum ise cogu kisideki gibi kotu goruntu olusturan yaglar. Son 3-4 yildir olan yaglar artik beni usandirdi. Ozellikle gobek-gogus ve basen denilen yerlerde artti.

Okul uzun oldugundan pek spora zaman kalmiyor. Sekerli yiyecek, cips, kola, kirmizi ete duskunum. Ama azalttim. Artik bir dur deme vakti geldi. Sizce napmaliyim? Cevremdeki arkadaslarim dalga geciyor. Boyum uzun ama goguslerim yumusak ve yagli..

Sizce nasil antreman yapmaliyim?
    Nasil bir diyet uygulamaliyim?
    Ne kadar surede duzelir?

Tesekkurler.

2. Kamufle

Kamufle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimsenin bilgisi yok mu?

3. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum yapacağın şey kardiyo zamanım yok demişsin ama ben yinede insanity workoutu öneririm ama sabırsız isen hiç bulaşma derim.Beslenme olarak komplex karbonhidrattan başka birşey yeme karbonhidrat olarak ( kepekli makarna , esmer pirinç , yulaf ) gibi protein ağırlıklı beslenip yağıda sağlıklı bir biçimde alırsan hedefine ulaşırsın unutma kardiyo olmadan olmaz.İyi sporlar...

desperado98 bunu beğendi.
  4. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeş insanity workout ile ilgili bilgi verirmisn hareketleri ve nasıl beslenmem lazım arkadaşınki gibi benmde aynıı sorunum var .. İnsanity workout nasıl bişe ?

5. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    İnsanity workout dvdleri satılan takvimi olan ve takvimle birlikte hergün hangi video yazıyosa o videoyu bitirmen gereken bi program zorlar baya benim yapınca tşörtü sıksam 1 bardak çıkartırım ter heralde o kadar düşün fiyatı 180 tl hatırladığım kadarıyla ama tabiki türkiyede alan varmı sanmıyorum google amcaya sorabilirdin aslında neyse google amcaya sor indir 9 gb felandı hatırladığım kadarıyla 14 video 1 takvim 2 pdf dosyası vardı içinde shaun t yapımı bir program 2. ay çok zorlaşıyor video süresi çoğalıyor ve dahada zor hale geliyor fit test yapıyosun 2 haftada bir kondisyon arttırıyor her videoyuda onlarla birlikte tam bi şekilde bitirirsen tekrarlarıyla aynı şekilde 1000 kalori harcadığını iddia eden bir program yararmı dersen yararlı bence hafta 700-900 gram yağ verdirtti bana aklına takılan bişi olursa sorarsın beslenmesi yok şeker un tuz yağ uzak durcan işte standart şeyler biraz forumu okursan bilgi edinirsin low carb diet öneririm sormayıp google amcaya sorarsan daha faydalı olur senin için..

6. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Peki Teşekkür Ederim :)

7. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeş sen bunu yapdınmı ?? Bide bu 20-30 günde olumlu sonuç verirmi ?

8. Bilge_ysr

Bilge_ysr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Sekerı cipsi kesinlikle kes. Ekmeği kesme kepekli falan ye beyaz yeme. Yeşil çay kiraz vb besinler yağ yakımına yardımcı oluyor hem de bayağı oluyor. Az ye sık ye. Etı falan tamamen kesme. Suyunu eksik etme. Cık dısarı kos. İp atla evde falan ama muhakkak cardio yapmalısın. Sadece normal dıyetle olmuyor keşke olsa

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş