Goğüs Lifinde Acı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Satch tarafından 19 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Satch

Satch Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler ben 13 yaşındayım. 4 Kg lik dumbelllarla dumbell flyes yapiyordum. (göğüsü çalıştırmak için. ve birde sanırım jinekomasti var.) Fakat 4 kg ile çalışmama rağmen bu omuzdan göğüse baglanan tendon 25. tekrardan sonra çok acımaya başlıyor. (Her set 50 yapıyorum.) Bu normal midir ?

2. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Herset 50 mi yapıyorsun :)

Forumu Oku. Flexor Hocanın verdiği programa bak . Ona Uygun Yap . Çok Yanlış Bir Sistem uyguluyorsun

3. Satch

Satch Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    özür dilerim onu değiştirmeliyim. her set 50 yapabilir miyim ya :D air bag gibi olurlar 50 ye kim dayanır. ilk set 50 2. set 30 3.set 20 diye yapıyorum. Son 1 haftadır yapmıyordum bu gun tekrar basladımda. O yuzden mi oldu anlamadım.

4. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    50 tekrarı bıraktım sen önce amacını paylaş bizle. Ne istiyorsun ? Nasıl bi vücut tipin var ? Boy kaç kilo kaç ? Yağ oran yüzdesi ne ? Böyle yorum yaparsak doğmamış çocuğa don biçmeye benzer.

Kabataslak söylemek gerekirse Fly hareketi yeni başlayanlara önerilmez. Hocalar daha iyi bilir ama göğüsü ve üst bicepsi biraz kuvvetlendirmeden Fly'a geçme derim ben. Hele de 50 tekrar.

5. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    13 yaşındasın sakın ağır çalışma.

Yaptığın güzel fakat 30 tekrarı geçme gerektiğinde dinlen yoksa bu ağrıları hep yaşarsın.

Sayfayı Paylaş