GNX weight gainer,nasıl kullanacağım???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fedor emelianenko tarafından 16 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. fedor emelianenko

fedor emelianenko Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    (arama yapıp aynı soruyu buldum ama maalesef ordada yanıtlanmamıs :( )
    1.meraba , zayıf oldugum ıcın bunu kullanmaya karar werdim sadece.baska bır supplement kullanmayı dusunmuyorum,zaten daha yenıyım , sızce bunu kullanmam ıcınde daha erkenmı(daha baslayalı 2 ay oldu). ama BB den öncekı hayatımdada kendımden 20 kg iri arkadaslarımdan daha fazla da yesem birturlu kılo alamıyordum.
    2.GNC weight gainer aldım ıcınden kocaman bir ölcek cıktı, bunun hepsını mı atıcam??? yada hepsınden 2 defa falanmı atıcam :S yanı anlayamadım tam ,nasıl kullanılacagını anlatırsanız sewınırım.
    3. aldıgım yerdekı satıcı yatmadan once kullan dedı, burda bı kac yerde gordum antrenmandan sonra fılan yazıyordu, ne zaman kullanmalıyım???
    yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkur ederım

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    aynı soruyu buldugun yerde soracaksın demektır bu bulamadın dıye yenı baslık acmak olmaz

3. fedor emelianenko

fedor emelianenko Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    aynı konuya,konuyu acan arkadas belırlı bı sure cewap gelmeyınce tekrar atmıs yıne onemsenmemıs, bu yuzden yenısını acıyım demıstım, ozur dılerım

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    supplementların kullanım şekilleri birçok yerde yazıyor buna yönelik arama yaparsan da bulabilirsin

Sayfayı Paylaş