GNC Pro Performance® AMP Amplified N.O. Loaded

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Beach Body tarafından 5 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Beach Body

Beach Body Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    4 antremandir arkadasimin Amerika'dan getirdigi GNC Pro Performance® AMP Amplified N.O. Loaded urununu kullaniyorum. Urunun icerigi ise su sekilde:

Soruma gelecek olursak bu urunun guc anlaminda cok bir etkisini goremedim. Evet enerji veriyor ancak benim aradigim sey enerji degil guc. Acaba NO urunlerinin tamami mi boyledir, yoksa gene GNC basaramamis diyebilir miyiz?

Ikinci soruma gelecek olursak bu urunu 4 kez almama ragmen yaklasik 1.5 kg vermeme neden oldu. Beslenmem eskisi gibi. Hicbir degisiklik yok. Bunu icindeki L-Carnitin'e ve Kafein'e baglayabilir miyim?

Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler...

2. Beach Body

Beach Body Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplayacak kimse yok mu?

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünü kaç doz ve kaç gün kullandığın hakkında pek bilgi vermemişsin. Belirli dozlarda kafein alımı vucuttan su atımına neden olabilir. Ürünü %40 whey protein + %60 dekstroz , glikoz veya maltodekstrin gibi karbonhidratlar ile kullan içindeki creatine komplexi bu tür protein + karbonhidrat kombineleriyle iyi etki gösterir.

Örneğin: ( Miktarlar değişebilir örnektir )

20 gr whey ısolat + 30 gr dekstroz + kullandığın ürün bir shakerda karıştır öyle iç.

Son Olarak:

Bu tür ürünlerde ani güç patlamaları beklemek pek doğru olmaz zaman içinde etkisini gösterir.

4. Beach Body

Beach Body Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Urunu yaklasik 1 haftadir kullaniyorum ve herhangi bir guc artisi hissetmedim. Urunun bol miktarda enerji verdigi dogru ancak benim aradigim guc. Bilmem anlatabildim mi?

Optimum'un protein tozunu kullaniyorum. Bunu antremandan 30dk once, proteini ise antremandan sonra aliyorum. Ayrica bir arkadasim bu urunu glutamin ile almami yoksa kas yikilmasina sebep olabilecegini soyledi. Acaba ne kadar dogrudur?

Ilginize tesekkurler

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Nasıl bir güç artışı bekliyorsunuz ? Bir anda 5 kg filan arttırmak gibi bir düşünceniz mi var ?
    Glutamine yerine bcaa demek istemiş olabilir mi acaba ? Açıkcası kas yıkılması yapacağını sanmıyorum.

6. Beach Body

Beach Body Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    En azindan daha cok tekrar yapmayi bekliyordum. Sonucta NO'larin amaci bu degil mi? GNC'ye bir hafta daha sans verdim. Umarim bu hafta istedigim patlamayi yapacagim.

Spordan once bu urunu,
    Spordan sonra 1 olcek protein tozu kullaniyorum.

Sizce yeterli mi?

Sayfayı Paylaş